ترکیب تهاجمی سیتی برای رویارویی PSG

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال منچسرسیتی از بازیکنان تیمش برای حساس‌ترین جدال لیگ قهرمانان اروپا رونمایی کرد....

به گزارش "ورزش سه" در حساس‌ترین مصاف هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا، امشب از ساعت ۲۲:۳۰ در ورزشگاه پارک ده پرنس فرانسه، تیم‌های متمول و پرستاره پاری سن ژرمن و منچسترسیتی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پاریسی‌ها پس از شروع ناامیدکننده مقابل کلوب بروخه و کسب تنها یک امتیاز، به دنبال اولین پیروزی خود در فصل جدید رقابت‌ها هستند و سیتیزن‌ها با برتری ۶ گله مقابل لایپزیش بهترین شروع ممکن را برای خود رقم زدند.

پپ گواردیولا که علاقه‌مند به آن است تا تیمش امشب دومین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرد و به صدرنشینی‌اش در گروه A لیگ قهرمانان اروپا ادامه بدهد، ترکیب تهاجمی را برای مصاف با PSG که از هر سه عنصر هجومی و نامدار خود یعنی نیمار، مسی و امباپه استفاده می‌کند، به میدان فرستاده است.

با نظر گواردیولا، ادرسون در خط دروازه منچسترسیتی امشب مقابل مثلث زهردار پاری سن ژرمن حضور خواهد داشت و کایل واکر، روبن دیاز، آیمریک لاپورت و کانسلو در خط دفاعی حضور دارند؛ رودریگو به عنوان هافبک دفاعی و کوین دی‌بروینه، برناردو سیلوا و جک گریلیش سه هافبک هجومی سیتیزن‌ها در مصاف امشب هستند.

ریاض محرز و رحیم استرلینگ نیز خط حمله منچسترسیتی را در مسابقه امشب شکل خواهند داد و روی نیمکت نیز بازیکنانی تاثیرگذاری چون گابریل ژسوس، فیل فودن و فرلان تورس نیز در اختیار گواردیولا هستند.

تگ ها


منچستر سیتی