خلیلی: موفقیت در سه فصل متوالی شانسی نیست

محسن خلیلی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در مورد قهرمانی جام حذفی صحبت کرد...

سرپرست تیم پرسپولیس گفت:‌ امیدوارم پرسپولیس در آسیا بدرخشد و در آینده هم هواداران را خوشحال کنیم.
به گزارش مدال، محسن خلیلی پس از پیروزی پرسپولیس در فینال جام حذفی مقابل داماش گیلانیان در مورد اتفاقاتی که در ورزشگاه افتاد، گفت: باید هواداران را جدا می‌کردند. انتظارمان از یگان ویژه و برنامه‌ریزی ما همین بود اما عدم هماهنگی باعث شد تا تماشاچیان ما در جایگاه هواداران داماش بنشینند. من به آنها حق می‌دهم اما مقصر نه ما بودیم و نه فرد دیگری.
خلیلی در ادامه گفت: به احترام هواداران‌مان مردم و بیننده‌ها چند بار برای بازی به زمین آمدیم اما مسئولان داماش مسئله را لوث کردند. آنها داخل زمین می‌آمدند و می‌گفتند بازی نمی‌کنیم و به بیرون می‌رفتند و می‌گفتند بازی می‌کنیم. این آمدن و رفتن‌ها ما را خسته کرد.
سرپرست پرسپولیس افزود: اما خدا را شکر بچه‌ها مزد زحمات یکسال‌شان را چشیدند و امروز دبل کردیم. امیدوارم پرسپولیس در آسیا بدرخشد و در آینده هم هواداران را خوشحال کنیم. علی‌رغم سختی‌ها و مشکلات زیاد، پنجره بسته با مصدومیت‌های زیاد نتایج خوبی گرفتیم و به موفقیت رسیدیم و نشان دادیم تیمی هستیم که در شرایط سخت بهتر نتیجه می‌گیرد. موفقیت در سه سال شانسی و برنامه‌ریزی شده نیست.

اخبار مرتبط:

عرب: داستان برانکو تکراری شده است

تگ ها


جام حذفی فوتبال ایران فینال جام حذفی فوتبال ایران محسن خلیلی داماش پرسپولیس ورزشگاه شهدای فولاد پرسپولیس جام حذفی فوتبال