اتفاق تکراری در آ. ا. ک؛ محمدی بازی می‌کند

مدافع چپ ایرانی آ. ا. ک آتن از ابتدا مقابل جیانینا به میدان می‌رود....

به گزارش "ورزش سه"، رقابت‌های هفته یازدهم سوپر لیگ یونان امشب پیگیری می‌شود که در یکی از آنها، تیم فوتبال آ. ا. ک آتن در که میلاد محمدی،  احسان حاج‌صفی و کریم انصاری‌فرد در آن عضویت دارند، از ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه زوسیمادس مقابل تیم رده چهارمی جیانینا قرار می‌گیرد.

میلاد محمدی که پس از یک حضور تعویضی و یک نیمکت‌نشینی در تیم ملی در مسابقه اخیر آ. ا. ک آتن مقابل المپیاکوس یکی از نفرات اصلی تیمش بود، امشب هم از ابتدا برابر جیانینا به میدان می‌رود.

این مدافع چپ ایرانی آ. ا. ک آتن در ۶ هفته اخیر سوپر لیگ یونان حضور ثابت در ترکیب تیمش داشته که امشب هم این روند برای او ادامه دارد و محمدی در ترکیب دیدار برابر جیانینا دیده می‌شود.

احسان حاج‌صفی، دیگر بازیکن چپ‌پای آ. ا. ک آتن که پس از پیوستن محمدی به این باشگاه بیشتر به‌عنوان یار جانشین به کار گرفته می‌شود و در فصل جاری سوپر لیگ یونان هشت بازی انجام داده و یک گل به ثمر رسانده، امشب هم برابر جیانینا جزو نفرات ذخیره است.

کریم انصاری‌فرد نیز که جدا از یک مسابقه در این فصل در سایر بازی‌ها به‌عنوان یار جانشین استفاده شده و در ۱۰ مسابقه سوپر لیگ یونان دو گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده، دور از ترکیب تیمش مقابل جیانینا است.

تیم فوتبال آ. ا. ک آتن در حال حاضر با ۱۸ امتیاز در جایگاه دوم جدول سوپر لیگ یونان است که در صورت برتری مقابل جیانینا رتبه خود را حفظ می‌کند.

تگ ها


آ ا ک آتن میلاد محمدی یونان