کونته: لوکاکو و مارتینز دو مهاجم غیرعادی هستند

آنتونیو کونته پس از پیروزی تیمش مقابل بولونیا به تمجید از دو مهاجم تأثیرگذار تیمش پرداخت...

به گزارش مدال، اینتر در هفته یازدهم سری آ موفق به کسب پیروزی ارزشمندی برابر بولونیا شد تا به صدر جدول صعود کند. آنتونیو کونته پس از این مسابقه به خبرنگاران گفت:

"یک واکنش عالی از طرف تیم رخ داد. طریقی که گل خوردیم درواقع توپی که به دی فرای برخورد کرد و گل شد می‌توانست ما را به کشتن دهد. در واقع بازیکنان قدرت درونی زیادی برای جنگیدن و برگرداندن بازی نشان دادند. این یک نشانه عالی است چرا که قضاوت کردن وقتی همه چیز خوب پیش می‌رود بسیار آسان است. نشانه عالی یعنی تیمی که به سختی‌ها واکنش نشان می‌دهد و آن‌ها را تبدیل به پیروزی می‌کند.

باید روی خودمان تمرکز کنیم و به کاری که دیگران انجام می‌دهند فکر نکنیم. باید روی پیشرفت کردن خود کار کنیم و این نشانه‌ها را برای همه هواداران بفرستیم. در کنفرانس مطبوعاتی گفتم که هدفمان این بود که اعتبار پیدا کنیم و با پیراهن‌هایی که خیس عرق است زمین را ترک کنیم. درحال دستیابی به آن هستیم. حالا به میلان بر می‌گردیم و کمی استراحت می‌کنیم و از فردا صبح برای بازی برابر دورتموند آماده خواهیم شد. امیدواریم آنجا را بدون هیچ حسرتی ترک کنیم.

قبل از اینکه به اینتر بیایم روی لائوتارو مطالعاتی داشتم. او یک مهاجم نوک اما در عین حال مهاجم دوم است بنابراین او غیرعادی است. لوکاکو نیز یک مهاجم غیرعادی دیگر است چرا که دارای این فیزیک بدنی به عنوان یک مهاجم نوک است ولی اگر به لوکاکو فضایی برای دویدن دهید، خواهید دید که بسیار سریع است. بیش از این‌ها از کاری که لوکاکو و مارتینز در بازی بدون توپ انجام می‌دهند خوشحالم. علاوه بر آن دو، سباستین اسپوزیتو که فقط 17 ساله است را نیز داریم. به او اعتماد دارم و اگر بتواند با این فروتنی به کارش ادامه دهد، آینده درخشانی خواهد داشت.

از بسیاری جهات پذیرفتن پیشنهاد اینتر چالش بسیار بسیار دشواری برایم بود. دوست دارم چالش‌های سخت را تجربه کنم همانطور که سابقه کاری ام این موضوع را بیان می‌کند. همیشه در لحظه‌های حساس به باشگاه های بزرگ می‌آیم و با سخت کار کردن آن‌ها را به جایگاهی که لایقش هستند باز می‌گردانم.

همین کار را در یوونتوس و چلسی نیز انجام دادم و امیدوارم با سخت تلاش کردن این کار را در اینتر نیز تکرار کنم. چیزی که خوشحالم می‌کند این است که با گروهی عالی که همه چیزشان را داده اند درحال کار کردن هستم و امروز آن‌ها اجازه نمی‌دهند سرهایشان پایین بیفتد یا افکار منفی وارد سرشان شود. بنابراین بدون توجه به نتیجه نهایی، می‌توانیم به آنچه در این فصل بدست آوردیم افتخار کنیم."

اخبار مرتبط:

بولونیا ۱ - ۲ اینتر؛ پرواز نراتزوری با بال‌های لوکاکو

تگ ها


آنتونیو کونته نراتزوری ستاره بلژیکی فوتبال جهان روملو لوکاکو لوتارو مارتینس اینتر میلان بولونیا بولونیا-اینتر میلان سری آ فوتبال