هشدار بایرن؛ لواندوفسکی دو سال دیگر هم اینجاست

در هفته های اخیر شایعاتی درباره علاقه چلسی به جذب روبرت لواندوفسکی، مهاجم بایرن مونیخ، به گوش می رسد، اکنون اما هربرت هاینر، رییس بایرن، اعلام کرده که این مهاجم فروشی نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رییس بایرن مونیخ مصمم است که ستاره لهستانی باواریایی ها تا پایان قرارداد فعلی خود که تا سال ۲۰۲۳ اعتبار دارد، در آلیانز آره‌نا بازی خواهد کرد.

هربرت هاینر، رییس بایرن، می گوید که روبرت لواندوفسکی "برای دو سال دیگر" قطعاً در بایرن مونیخ خواهد بود و تاکید می کند که این مهاجم فروشی نیست.

در هفته های اخیر شایعات زیادی در ارتباط با انتقال تابستانی لواندوفسکی به چلسی مطرح بوده است. گفته می شود که توماس توخل، سرمربی چلسی، مشتاق است یک مهاجم نوک جدید را قبل از آغاز رقابت های فصل ۲۲-۲۰۲۱ به خدمت بگیرد.

وبسایت گل گزارش داده است که آبی ها درخواست کرده اند تا در مورد وضعیت فعلی این بازیکن ۳۲ ساله در آلیانز آره‌نا آگاه شوند، اما هاینر هیچ ترسی بابت از دست دادن مهاجم با ارزشش قبل از انقضا قرارداد لوا در سال ۲۰۲۳ ندارد.

رییس بایرن درباره علاقه چلسی به جذب لواندوفسکی به وبسایت گل گفت: " اولاً به نظر من لواندوفسکی بهترین مهاجم جهان است. ما بسیار خوشحالیم که او را در تیم خود داریم.

او هنوز دو سال دیگر قرارداد دارد. او قطعاً این دو سال را در بایرن مونیخ بازی خواهد کرد. چند هفته پیش هم این را گفتم. می توانم تصور کنم که او حتی برای مدت طولانی تری با ما بماند. او به قرارداد خود احترام خواهد گذاشت.

لواندوفسکی قطعاً دو فصل آینده را در بایرن مونیخ بازی خواهد کرد."


 

از ارلینگ هالند، ستاره نروژی بروسیا دورتموند، به عنوان جانشین احتمالی لواندوفسکی که دیگر در اواسط دهه سی سالگی خود است، نام برده می شود، اما هاینر این موضوع را نیز رد کرد.

رییس باشگاه در مورد اینکه آیا بایرن هالند را نیز در میان کاندیداهای خود برای شماره ۹ بعدی باشگاه در نظر می گیرد، پاسخ داد: "نه. همانطور که گفتم  روبرت قطعاً برای دو فصل آینده با بایرن و اینجا خواهد بود. بعد از آن ما به دنبال یک جانشین خواهیم بود."

هاینر همچنین فاش کرد که بایرن قصد دارد این هفته مذاکرات تمدید قرارداد را با یاشوا کیمیچ و لئون گورتزکا آغاز کند. کیمیچ وارد دو سال آخر از قرارداد خود شده و گورتزکا که شایعاتی پیرامون پیوستنش به منچستریونایتد به گوش می رسد، اکنون تنها ۱۲ ماه با تبدیل شدن به بازیکن آزاد فاصله دارد.

هاینر گفت: "همانطور که می دانید آنها پس از مسابقات قهرمانی اروپا به تعطیلات رفتند و تازه دیروز به تمرینات برگشتند. حالا فرصت داریم که با آنها صحبت کنیم و امیدوارم که طی هفته آینده با آنها به توافقاتی برسیم. "

تگ ها


بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال