مطهری: مقابل استقلال مبارز و جنگجو خواهیم بود

مربی پرسپولیس با حضور در سالن نشست خبری سازمان لیگ درباره شهرآورد اظهار نظر کرد....

به گزارش ورزش سه، در غیاب یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس، حمید مطهری دستیار او در نشست خبری پیش از بازی با استقلال حضور یافت و صحبت‌های مفصلی را در گفتگو با خبرنگاران انجام داد.

این در حالی است که تعدادی از اهالی رسانه به خاطر غیبت یحیی گل‌محمدی این نشست خبری را تحریم کردند اما با این حال حمید مطهری در مقابل برخی دیگر از خبرنگاران به سوالات آنها پاسخ داد.

* امیدوارم بازی خوبی را ارائه کنیم


فردا دربی است و بازی خاصی است. به نظر من این بازی در کتاب تاریخ فوتبال ثبت می‌شود و خیلی مهم است که قواعد فوتبال در این بازی رعایت شود و بتوانیم حس خوب و بازی خوبی را به بیننده های تلویزیونی و هواداران دو تیم ارائه بدهیم.

* از حضور در پرسپولیس فوق العاده لذت می‌بریم


بابت تمرینات بسیار خوبی که بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان داشتیم باید به بچه ها تبریک بگویم. ما یک گروه مبارز و جنگجو هستیم و فوق العاده از اینکه با هم هستیم لذت می‌بریم. خیلی خوب تمرین کردیم و خودمان را از هر نظر آماده این بازی کردیم.

* هم سه امتیاز می‌خواهیم هم بازی زیبا


امروز جلسه آخر آنالیزمان را در رابطه با بازی استقلال داریم. خیلی درباره جزییات آن صحبت نمی‌کنم و روز شنبه اینها را به وضوح در زمین بازی خواهید دید ولی دوست دارم که یک فوتبال قابل احترام و همراه با سه امتیاز را شاهد باشیم. می‌دانم که سه امتیاز این بازی برای هوادارانمان خیلی ارزشمند است ولی برای ما مهم تر بعد از سه امتیاز این است که یک فوتبال تماشاگرپسند و قابل احترام را ارائه بدهیم و هواداران از این بازی لذت ببرند.

ادامه دارد...

تگ ها


حمید مطهری پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی