واکنش معاون استقلال به تمدید قرارداد بازیکنان

معاون اجرایی باشگاه استقلال می گوید تمدید قرارداد بازیکنان طبق روال پیش خواهد رفت....

به گزارش مدال و به  نقل از ورزش سه، موضوع تمدید قرارداد ستاره های استقلال یکی از دغدغه های اصلی فرهاد مجیدی و هواداران آبی پوش است. با اینکه مجیدی لیست نفرات مورد نظرش را به باشگاه اعلام کرده اما هنوز اقدامی برای تمدید قرارداد آنها انجام نشده است.


با این حال ناصر فریاد شیران معاون اجرایی باشگاه استقلال می گوید هواداران نگران تمدید نفرات نباشند. او در گفت و گو با برنامه ورزشی رادیو تهران در این باره گفت: «تک تک بازیکنان مشغول آمدن به باشگاه هستند و با آنها مذاکره می‌کنیم تا بتوانیم طبق لیستی که فرهاد مجیدی داده با همه بازیکنان قرارداد بسته و شرایط خوبی برای فصل آینده ایجاد کنیم.»


معاون اجرایی باشگاه استقلال درباره اینکه آیا تاکنون برای تمدید قرارداد با بازیکنی به نتیجه رسیده‌اند، گفت: «فرهاد مجیدی لیست داده اما اجازه بدهید پس از بازی جام حذفی اسامی لیست تمدیدی‌ها را اعلام کنیم.»


فریادشیران در خصوص اینکه آیا این مذاکرات مثبت بوده، عنوان کرد: «همه چیز مثبت است.»


گفتنی است؛ قرارداد ۹ بازیکن استقلال به نام های سیدحسین حسینی، سیاوش یزدانی، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند، داریوش شجاعیان ، ارسلان مطهری، شیخ دیاباته و محمد نادری به اتمام می رسد که از این بین جدایی شیخ دیاباته قطعی است.

تگ ها


استقلال تهران ناصر فریاد‌شیران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال