آینده وینگر استقلال در گرو تصمیم مجیدی

وینگر تیم فوتبال استقلال پس از پشت سر گذاشتن دوره مصدومیت، حال باید منتظر تصمیم فرهاد مجیدی سرمربی جدید آبی‌پوشان باشد...

به گزارش مدال و به نقل از خبرورزشی، مرتضی آقاخان طبق اعلام کادر پزشکی با شروع تمرینات مشکلی برای کار با دیگر بازیکنان برای نیمه دوم لیگ نخواهد داشت.
آقاخان پیش از جدایی استراماچونی با حضور در تمرینات استقلال با این مربی صحبت کرده بود و قرار شده بود که با آغاز تمرینات نیم فصل و تایید کادرپزشکی کار خودش را با تیم سرمربی ایتالیایی سابق آبی‌ها شروع کند.
با رفتن استراماچونی و انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید استقلال، آقاخان منتظر تصمیم مجیدی است تا در صورت صلاحدید و تایید به تمرینات تیم اضافه شود.
آقاخان که ۳ فصل با استقلال قرارداد دارد، منتظر آغاز تمرینات و مشخص شدن تکلیف خود با این تیم است تا در صورتی که مجیدی تمایلی به کار با این وینگر چپ استقلال نداشته باشد او از جمع آبی‌ها جدا و مقصد جدیدی را انتخاب کند.
در این خصوص شنیده می‌شود فولاد، گل گهر سیرجان و ذوب‌آهن از مشتریان آقاخان بوده که منتظر روشن شدن تکلیف او با استقلال هستند.

بیشتر بخوانید:

مجیدی، سی و سومین سرمربی تاریخ باشگاه استقلال

تگ ها


استقلال مرتضی آقاخان فرهاد مجیدی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال مرتضی آقاخان استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال