آینده ستاره اتلتکو در ابهام؛ سوارز ماندنی است؟

ممکن است به زودی شاهد تمدید قرارداد یک ساله لوییس سوارز با باشگاه اتلتیکومادرید باشیم....

به گزارش "ورزش سه"، لوییس سوارز تابستان سال گذشته و بعد از جدایی جنجالی و بحث برانگیز از بارسلونا، به اتلتیکومادرید پیوست و در ادامه نقش بزرگی در قهرمانی این تیم در لالیگا در سال ۲۰۲۱ ایفا کند. این ستاره ۳۴ ساله و اروگوئه ها با ۲۱ گل در لیگ یکی از بهترین بازیکن روخی بلانکوس لقب گرفت تا دیگو سیمئونه و این باشگاه اولین قهرمانی خود در لالیگا را از سال ۲۰۱۴ را کسب کنند. 

با وجود سپری کردن فصل اول به بهترین شکل ممکن، لوییس سوارز در هفته های ابتدایی فصل فعلی با مشکل فراوانی از حیث آمادگی جسمانی دست و پنجه نرم کرده و تاکنون تنها چهار گل در لیگ فعلی به ثمر رسانده است.

اما نشریه مارکا امروز در گزارشی مدعی شد لوئیس سوارز، ستاره اورگوئه ای اتلتیکو مادرید می خواهد دوران حضور خود در این باشگاه را تمدید کرده و در فصول بعد نیز در ترکیب این تیم حضور داشته باشد. قرارداد فعلی در پایان فصل جاری تمام می شود و لوییس سوارز هنوز نمی داند فصل بعد در چه تیمی بازی خواهد کرد.

اما مدیران باشگاه اتلتیکومادرید می خواهند قبل از تصمیم گیری نهایی در مورد وضعیت این بازیکن تا آغاز سال ۲۰۲۲ صبر کرده و شرایط سوارز را بررسی کنند. البته باشگاه مایل به تمدید قرارداد ۱۲ ماهه است، اما در مورد شرایط فیزیکی لوییس سوارز در بلند مدت تردیدهایی وجود دارد و به همین دلیل باشگاه اتلتیکومادرید نمی خواهد خیلی زود در این رابطه به نتیجه نهایی دست یابد.

تگ ها


لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید