ستاره مغضوب آرسنال به میلان می‌پیوندد؟

گرانیت ژاکا ستاره سوئیسی آرسنال بعد از اختلاف پیدا کردن با هواداران به دنبال جدایی از این تیم است...

به گزارش مدال، در جریان بازی بین دو تیم آرسنال و کریستال پالاس یک اتفاق عجیب رخ داد و گرانیت ژاکا پس از تعویض شدن، توسط هواداران آرسنال هو شد؛ موضوعی که با واکنش هافبک سوئیسی آرسنال و عصبانیت او همراه شد و ژاکا با حالتی بسیار عصبانی لباسش را به زمین کوبیده و راهی رختکن شد. این حواشی باعث شده که طی هفته‌های اخیر شایعات زیادی درباره احتمال جدایی این هافبک سوئیسی از آرسنال مطرح شود.

طی روزهای اخیر نشریه RSI سوئیس در یک گزارش جنجالی مدعی شد که گرانیت ژاکا به دنبال پیدا کردن یک خانه در شهر میلان است. این نشریه عنوان کرده که هافبک سوئیسی آرسنال برای آغاز نقل وانتقالات ژانویه لحظه شماری می‌کند تا از جمع توپچی‌ها جدا شده و راهی میلان شود.

اگر چه ژاکا طی روزهای اخیر در مصاحبه‌ای از علاقه خود به ماندن در آرسنال صحبت کرده بود و مدعی شده بود که برای جایگاهش در این تیم خواهد جنگید اما به نظر می‌رسد که این هافبک سوئیسی حالا بیش از هر زمان دیگری به جدایی از آرسنال نزدیک باشد و باشگاه میلان نیز به عنوان محتمل‌ترین مقصد آینده او مطرح شده است.

اخبار مرتبط:

سقوط یک رویا؛ امری و آرسنال در بن‌بست

تگ ها


ستاره سوئیسی هواداران آرسنال توپچی‌های لندن فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات گرانیت ژاکا آرسنال آث میلان لیگ برتر سری آ فوتبال