ماشین گلزنی اروپا کیست؛ مدال بررسی می‌کند؟

بهترین مهاجم این فصل اروپا بر حسب تعداد گل‌های زده و تعداد پاس‌گل‌هایی که داده چه کسی است؟...

این 10مهاجم بهترین عملکرد را در این فصل فوتبال اروپا برای باز کردن دروازه حریفان یا ساختن پاس گل برای هم‌تیمی‌هایشان دارند.

چیرو ایموبیله / 28 گل

روی بیشتر از 60 درصد گل‌های لاتزیو در این فصل اثرگذار بوده و 23 گل زده و 5 پاس گل در این فصل ثبت کرده است. او پادشاه این فصل اروپاست و اگر این روند را تا انتهای فصل ادامه دهد، بدون شک فاتح کفش طلای سال خواهدشد.

تیمو ورنر/ 26 گل

مهاجم لایپزیگ آلمان با 20 گل زده و 6 پاس‌گل ناجی تیم آلمانی و اصلی ترین عامل برای صدرنشینی آنها در بوندسلیگای آلمان به حساب می‌آید. ورنر مشتری‌های سدت به نقدی مثل بایرن مونیخ هم دارد.

لواندوفسکی / 22 گل

مهاجم لهستانی مونیخی‌ها تمام نشدنی به نظر می‌رسد. 20 گل زده و 2 پاس گل یعنی لوا بیشتر از اینکه اعتقادی به پاس دادن داشته باشد، خودش کار را تمام می‌کند. لواندوفسکی کماکان به گلزنی‌هایش ادامه می‌دهد و باوجود دست پر بایرن در خط‌حمله، گزینه اول کادرفنی تیم به حساب می‌آید.

جیمی واردی / 21 گل

مهاجم لستر هر وقت مورتور گلزنی‌اش روشن می‌شود، روباهها هم به بالای جدول می‌رسند. لستر با گلزنی واردی که 17گل و 4 پاس گل داشته، این روزها در لیگ جزیره به دنبال سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده است.

دی بروین / 20

تنها بازیکنی که در فهرست مهمترین گلزنان اروپا قرار دارد، اما یک مهاجم نیست، کوین دی بروین است؛ کسی که البته تنها 7 گل برای سیتی در این فصل زده، اما با دادن 14پاس گل در فهرست 5 مهاجم برتر اروپا قرار گرفته است.

 

بیشتر بخوانید:

واجب‌تر از نان شب؛ مهاجم نوک برای بارسلونا

تگ ها


فوتبال جهان یادداشت یادداشت اختصاصی UEFA Champions League فوتبال