تصمیم نهایی اینتر در مورد ستاره ایتالیایی

اینتر قصد دارد قرارداد استفانو سنسی، هافک ایتالیایی را دائمی کرده و ۲۵ میلیون یورو به ساسولو پرداخت کند....


به گزارش "ورزش سه"، اینتر در فصل جاری مشکلات فراوانی را از تعدد بازیکنان مصدومش تجربه کرد و سنسی بی شک یکی از مهم ترین آنها بود. استفانو سنسی، هافبک ایتالیایی می تواند این هفته در تمرینات دوباره حضور یابد و اخبار حاکی از آن است مدیران نراتزوری تصمیم گرفته اند که گزینه خرید این بازیکن را فعالی کرده و انتقال او از ساسولو را دائمی کنند.

کوریره دلااسپوورت مدعی شد که این هافبک ۲۴ ساله بعد از جلسات تمرینی شخصی علائم مثبتی را نشان داده و اگر همه چیز خوب پیش برود، می تواند در بازی اینتر در لیگ اروپا برابر ختافه روی نیمکت قرار گیرد.

علیرغم شروعی فوق العاده و انتخاب به عنوان بهترین بازیکن ماه سپتامیر، در ادامه استفانو سنسی بخش زیادی از بازی های فصل جاری را از دست داد و بدون او اینتر دچار افت محسوسی شد. علیرغم تردید در مورد شرایط فیزیکی، اینتر تصمیم گرفته قرارداد سنسی را دائمی کرده و بند ۲۵ میلیون یورویی را به ساسولو پرداخت کند. سنسی در اوایل فصل بقدری خوب کار کرد که اخباری در مورد تمایل بارسلونا به رقابت با اینتر برای خرید این بازیکن نیز منتشر شد، اما مصدومیت های متوالی باعث شد او تقریبا بیشتر بازی های مهم فصل را از دست بدهد.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ اینتر میلان استفانو سنسی