ستاره نیمکت‌نشین تاتنهام در لیست خرید PSG

مذاکرات تاتنهام و پاری سن ژرمن برای انتقال تانگوی اندومبله به پارک دو پرنس آغاز شده است....

به گزارش "ورزش سه"، تانگوی اندومبله در نقل و انتقالات تابستانی سال ۲۰۱۹ کشورش را به مقصد لیگ برتر انگلیس ترک کرد و به تاتنهام پیوست. قرارداد ستاره فرانسوی با تاتنهام تا سال ۲۰۲۵ اعتبار دارد اما حالا شواهد حاکی از آن است که این بازیکن به احتمال فراوان در ژانویه‌ یا تابستان آینده تیم لندنی را ترک خواهد کرد.

در واقع گفته می شود که با آمدن آنتونیو کونته، این سرمربی ایتالیایی یکی از اصلی ترین اهداف نقل و انتقالاتی خود را جذب هافبک ساحل عاجی میلان یعنی فرانک کسیه تعیین کرده و می خواهد او را جایگزین اندومبله کند. به نظر می‌رسد که کونته اعتقاد چندانی به اندومبله ندارد و با نگاهی به دقایق بازی هافبک فرانسوی می توان به وضوح به این مسئله پی برد.

حالا گزارش‌ها حاکی از آن است که تانگوی اندومبله در آستانه ترک تاتنهام قرار گرفته و از طرف دیگر رسانه های معتبر از علاقه پاری‌سن‌ژرمن به جذب او خبر می دهند. در همین راستا فابریتزیو رومانو، خبرنگار معتبر ایتالیایی مدعی شده که مذاکرات بین باشگاه پاری‌سن ژرمن و تاتنهام برای انتقال اندومبله به پارک دو پرنس آغاز شده است. در صورت نهایی شدن این انتقال هافبک فرانسوی به شکل قرضی راهی PSG می شود و در قرارداد او بند خرید دائمی نیز گنجانده خواهد شد.

تگ ها


لیون پاری سن ژرمن تانگوی اندومبله تاتنهام