ادعای تایمز؛ تماس مدیران آرسنال با ژوزه مورینیو

به نظر می‌رسد مدیران آرسنال از عملکرد امری رضایت ندارند و به فکر یافتن جانشینی برای او هستند...

به گزارش مدال، ژوزه مورینیو دسامبر سال گذشته بود که پس از کسب نتایج ضعیف با منچستریونایتد از سمت خود برکنار شد و از آن پس دیگر هدایت تیمی را قبول نکرده است. دوران استراحت آقای خاص کمی طولانی شده و خودش هم مشتاق پذیرفتن یک پروژه جدید است اما اخیراً روی این نکته تاکید کرد که حاضر نیست هدایت تیمی که به رتبه‌های پنجم و ششم قانع است را بپذیرد.

طبق ادعای نشریه تایمز، رائول سانیه‌هی مدیر اسپانیایی آرسنال چند روز پیش ملاقاتی با ژوزه مورینیو داشت و با او وارد مذاکره شد. توپچی‌ها که از دست نتایج سینوسی به همراه اونای امری به ستوه آمده اند، قصد دارند نیمکت خود را به مورینیو بسپارند و به نظر، امری روزهای پایانی حضورش در آرسنال را پشت سر می گذارد.

به خصوص تساوی شب گذشته برابر وولوز تیر خلاصی بود برای امری و احتمالا به زودی شاهد برکناری‌اش خواهیم بود. مورینیو در دوران حضورش در چلسی و یونایتد بارها و بارها باعث ناکامی آرسنال شده بود و حالا در یک قدمی پذیرفتن هدایت این تیم شمال لندنی است.

آرسنال فعلاً تیم پنجم لیگ برتر است و از ۵ بازی اخیر خود تنها یک برد کسب کرده است. این تیم در جام اتحادیه نیز با شکست از لیورپول حذف شد.

اخبار مرتبط:

آرسنال 1 - 1 ولورهمپتون/ ناکامی ادامه‌دار شاگردان امری

تگ ها


ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی مدیران آرسنال توپچی‌های لندن فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال