جریمه سنگین برای ۳ بازیکن خاطی استقلال

باشگاه استقلال جریمه نسبتا سنگینی را برای ۳ بازیکن خاطی در ماجراهای فرودگاه دوحه در نظر گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، اتفاقات پیش آمده در فرودگاه دوحه قطر هنگام بازگشت اعضای تیم استقلال از بازی های لیگ قهرمانان آسیا سر و صدای زیادی به راه انداخت. با گذر از این موضوع و همزمان با شروع تمرینات آبی ها زیر نظر محمود فکری حتی کادر پزشکی استقلال در واکنش به اینکه باشگاه اقدامی برای برخورد با خاطیان انجام نداده در تمرینات شرکت نکردند. از این رو مسئولان باشگاه تصمیم به احضار سیدحسین حسینی، محمد دانشگر و فرشید اسماعیلی به کمیته انضباطی گرفتند و توضیحات آنها را دریافت کردند.


حالا با گذشت چند روز باشگاه استقلال اطلاعیه ای در این خصوص صادر کرده است: «بعد از اتفاقات رخ داده در دوحه، سه بازیکن استقلال یعنی آقایان سیدحسین حسینی، محمد دانشگر و فرشید اسماعیلی به کمیته انضباطی باشگاه استقلال فراخوانده شدند و جلسه‌ای با حضور آن‌ها برگزار شد.


با اعلام احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال، احکام کمیته انضباطی در خصوص این بازیکنان صادر شده و تا عصر امروز (یکشنبه) به آن‌ها ابلاغ می‌شود.»


با اینکه باشگاه استقلال میزان جریمه نفرات خاطی را اعلام نکرده اما گفته می‌شود مبلغ ۱۰ درصد از قراردادهای این ۳ بازیکن کسر شده که جریمه نسبتا سنگینی است و شاید واکنش آنها را در پی داشته باشد.

تگ ها


استقلال تهران سید حسین حسینی محمد دانشگر فرشید اسماعیلی