خطیبی: بنیان دیزل آماده میزبانی از استقلال است

رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز اعلام کرد که استادیوم اختصاصی این باشگاه مشکلی برای میزبانی استقلال در هفته اول لیگ‌برتر ندارد....

به گزارش مدال، خطیبی در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه بنیان‌دیزل برای میزبانی از بازی‌های ماشین‌سازی در لیگ برتر اظهار داشت: ورزشگاه ما تقریبا آماده است و فقط چند ایراد جزئی دارد که تا آغاز لیگ برطرف می‌شود. مشکلی بابت میزبانی نداریم.

وی درباره آخرین وضعیت جذب مهاجم برای ماشین‌سازی گفت: با یک مهاجم گینه‌ای - پرتغالی به توافق رسیده‌ایم و یک مهاجم خارجی دیگر هم به جمع ما اضافه می‌شود. تیم ما تقریبا کامل بود و فقط مهاجم می‌خواستیم که با جذب این دو بازیکن خیالمان راحت می‌شود. 

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز درباره بازی هفته اول تیمش در لیگ برتر نوزدهم با استقلال تصریح کرد: بالاخره همه بازی‌های لیگ سخت است اما می‌خواهیم لیگ را پرقدرت شروع کنیم. در بازی‌های اول به خاطر تغییراتی که اکثر تیم‌ها داشتند شناخت چندانی وجود ندارد. در هر صورت برای سربلندی نام ماشین‌سازی هرکاری می‌کنیم. 

خطیبی در پایان در خصوص تعویقی که در شروع فصل جدید لیگ برتر به وجود آمد خاطرنشان کرد: این شرایط برای همه تیم‌ها یکسان بود. درست است که لیگ کمی دیر شروع شد اما خوشبختانه برخی ایرادهای زیرساختی که وجود داشت برطرف شد تا مسابقات با امنیت کامل برگزار شود.

بیشتر بخوانید:
انگیزه بالای سبزهای تبریز برای دیدار با استقلال + عکس

 

تگ ها


بازی استقلال ماشین سازی ورزشگاه بنیان دیزل استقلال ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال