حسینی: امسال اسیر تک امتیازها نمی‌شویم

وینگر سپاهان می‌گوید تیمش با جدیت تمرینات، بازی‌های تدارکاتی و بازی‌های رسمی را دنبال می‌کند و برای قهرمانی می‌جنگند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سید محمدرضا حسینی بازیکن سپاهان که فصل قبل با این تیم به مقام نایب قهرمانی رسید، در اولین بازی تدارکاتی تیمش به منظور آماده‌سازی برای لیگ و آسیا در ترکیب مقابل تیم نساجی قرار گرفت. حسینی در خصوص این بازی گفت: بازی تدارکاتی خوبی برای ما بود و تیم نساجی هم امسال واقعا خوب است و آقای الهامی تیم خوبی جمع کرده و این بازی بیشتر جنبه بدن‌سازی و فشار بدنی داشت ولی هر دو تیم کیفیت خوبی داشتند.

او ادامه داد: من فکر می‌کنم پارسال هم شایسته قهرمانی بودیم و در یک ماراتن سخت در روز آخر قهرمانی را باختیم و مهم این بود هواداران‌مان راضی بودند و دیدند ما نهایت تلاش‌مان را کردیم و فوق العاده امتیاز گرفتیم ولی یک فصل غیرقابل پیش‌بینی بود پارسال. امسال هم همان روند را ادامه می‌دهیم؛ تمرینات، بازی‌های دوستانه و رسمی را با جدیت دنبال می‌کنیم و امیدوارم امسال اسیر تک امتیازها و دو امتیازها نشویم و بتوانیم دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

او در خصوص تلاشش برای حضور در تیم ملی گفت: در مورد تیم ملی باید بگویم وظیفه هر ایرانی است که طرفدار تیم ملی باشد؛ چه در تیم باشد و چه نباشد و من هم از این قاعده مستثنی نیستم و امیدوارم تیم ملی کشورم در حضور من یا در نبود من بهترین نتیجه را بگیرد؛ چون نتیجه گرفتن تیم ملی مساوی است با خوشحالی مردم. من هم مثل هرسال تلاشم را می‌کنم و امیدوارم این افتخار نصیب من بشود.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال