اینتر ۲- اسپال ۱؛ صعود به صدر با دبل مارتینز

اینتر موفق شد با درخشش لائوتارو مارتینز مقابل اسپال پیروزی شده و به صدر جدول سری‌آ صعود کند...

به گزارش خبرنگار مدال، در ادامه هفته چهاردهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، اینتر در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا میزبان اسپال بود و موفق شد با کسب پیروزی ۲-۱ به صدر جدول صعود کند.

اینتر که می‌دانست در صورت کسب پیروزی صدرنشین می‌شود از همان ابتدا تیم برتر میدان بودند و در دقیقه ۱۶، حرکت بدون توپ لوکاکو موقعیت را برای لائوتارو مارتینز مهیا کرد و او هم با یک ضربه زیبا از پشت محوطه جریمه دروازه بریشا را باز کرد.

تلاش‌های دو تیم ادامه داشت و در حالی که به پایان نیمه اول نزدیک می‌شدیم، ارسال فوق‌العاده آنتونیو کاندروا، با ضربه سر مارتینز بدل به گل دوم ستاره آرژانتینی و تیمش شد تا نیمه اول با برتری ۲-۰ شاگردان کونته خاتمه یابد.

اما اسپال در نیمه دوم متحول شد و در دقیقه ۵۰، پاس سیونک به ماتیا والوتی رسید و او هم موفق شد دروازه هندانوویچ را باز کرده تا اختلاف به حداقل برسد. در ادامه اینتر دوباره به بازی مسلط شد اما لوکاکو و بروزوویچ در چند نوبت در گلزنی ناکام ماندند و بازی در نهایت با برتری ۲-۱ نراتزوری به پایان رسید.

اینتر با این پیروزی ۳۷ امتیازی شد و بالاتر از یوونتوس ۳۶ امتیازی صدرنشین سری‌آ شد.

ببینید:
خلاصه بازی اینتر 2- اسپال 1/ ویدیو

تگ ها


نراتزوری آنتونیو کونته ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا فوتبال جهان هفته چهاردهم سری‌آ لوتارو مارتینس اینتر میلان اسپال اینتر میلان-اسپال سری آ فوتبال