حمایت دیوید بکام و خانواده از کادر درمان(عکس)

دیوید بکام به کمپین فوتبالیست‌های انگلیسی برای حمایت از کادر درمانی این کشور پیوست و در یک ویدئو به همراه خانواده‌اش برای آنها دست زده و ادای احترام کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیوید بکام اسطوره فوتبال انگلیس به کمپین فوتبالیست‌های این کشور برای حمایت از کادر درمانی این کشور پیوست، کادر درمانی‌ای که این روزها در نبرد با ویروس کرونا به شدت در تلاش بوده و جان بسیاری را نجات می‌دهد.

در کمپین حمایت از کادر درمانی که در انگلیس آغاز شد، مردم این کشور دیشب ساعت ۲۰ روی بالکن‌ها رفته و به دست زدن و تشویق کادر درمانی پرداختند و از آنها در مبارزه‌شان علیه کرونا حمایت کردند. دیوید بکام هم یکی از ستاره‌های فوتبال بود که با انتشار ویدیویی از خود و خانواده‌اش در شبکه‌های اجتماعی به این کمپین پیوست.

بکام در حساب اینستاگرام خود با بارگذاری یک ویدیوی کوتاه نشان داد که در کنار فرزندانش مشغول دست زدن برای کادر درمان و تشکر و قدردانی از آنها است.

در این ویدیو که توسط ویکتوریا، همسر بکام، ضبط شده، اسطوره فوتبال انگلیس رو به دوربین می‌گوید:" ما خانواده بکام همگی برای شما دست می‌زنیم تا نشان دهیم از همه کسانی که با تلاش و زحمت در  کادر درمانی مشغول به کار هستند چقدر قدردانیم. از همه پزشکان و پرستارانی که سلامت ما را تامین می‌کنند تشکر می‌کنیم. به خصوص با توجه به این که از خانواده‌‌ها‌یتان دور هستید. ما به شما افتخار می‌کنیم بچه‌ها، خیلی متشکریم".

در بخش دیگری از کمپین حمایت از کادر درمانی انگلیس، طاق معروف استادیوم ومبلی در لندن دیشب به رنگ آبی نورافشانی شد که علامت نظام درمانی بریتانیا است.

بیشتر بخوانید:

رونالدو برای عیادت مادرش رفت یا خوش گذرانی؟

تگ ها


دیوید بکام ویروس کرونا فوتبال جهان فوتبال