کونته مجبور است قهرمان سری‌آ ایتالیا شود!

آلوارو رکوبا ستاره اسبق اینتر مدعی شد که اگر کونته اسکودتو را فتح نکند با لوچیانو اسپالتی تفاوتی نخواهد داشت و به همین دلیل مجبور است برای اثبات تفاوتش به قهرمانی در سری‌آ دست یابد....

به گزارش مدال، «آلوارو رکوبا» پیشکسوت اروگوئه‌ای باشگاه اینتر شب گذشته مهمان برنامه «تیکی تاکا» بود و درباره شرایط اینتر در فصل جاری صحبت کرد.

او در این برنامه گفت: «ترکیب اینتر قابل قیاس با یوونتوس نیست. با توجه به تیمی که دارند رقابت در دو تورنمنت آنها را خسته خواهد کرد. هواداران اینتر اشتیاق بالایی دارند اما ترکیب فعلی جوابگوی 38 هفته نیست. حالا الکسیس سانچز هم دچار مصدومیت شده و این کار را به مراتب سخت‌تر می‌کند.»
رکوبا در ادمه مدعی شد که اگر اینتر پس از یک دهه با «آنتونیو کونته» به قهرمانی نرسد اوضاع در جوزپه مه‌آتزا نسبت به زمان حضور «لوچیانو اسپالتی» تغییری نخواهد کرد: «اگر کونته با اینتر اسکودتو را فتح نکند تفاوتی با اسپالتی نخواهد داشت. به همین دلیل مجبور است برای اثبات تفاوتش به قهرمانی در سری‌آ دست یابد.»

بیشتر بخوانید:

بارسلونا در ازای راکیتیچ و ویدال کدام بازیکن اینتر را می‌خواهد؟

تگ ها


آنتونیو کونته آلوارو رکوبا اینتر نراتزوری قهرمانی سری آ سری آ اسکودتو فوتبال جهان آنتونیو کونته اینتر میلان سری آ فوتبال