کومان: ممنون بچه‌ها؛ یک امتیاز بهتر از هیچی بود

رونالد کومان سرمربی بارسا پس از توقف خانگی برابر گرانادا از بازیکنانش قدردانی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا پس از شکست سنگین خانگی هفته قبل برابر بایرن، امشب محکوم به پیروزی برابر گرانادا بود. بازی جنبه انتقامی هم داشت چرا که فصل قبل گرانادا در نوکمپ توانسته بود بارسا را ۱-۲ شکست دهد.

آبی اناری ها امشب خیلی زود غافلگیر شدند و تا دقیقه ۸۹ برای زدن گل تساوی انتظار کشیدند تا اینکه رونالد آرائوخو مدفع بلندقامت بارسا با ضربه سر نجات بخش خود، مانع شکست خانگی شد. مشخص نیست با این تساوی رونالد کومان بتواند همچنان نیمکت خود را حفظ کند.

سرمربی هلندی در پایان بازی گفت:« ممنون از بازیکنانم برای شخصیت تیمی بزرگی که امشب نشان دادند. تا پایان جنگیدیم و گل مساوی را زدیم. گرانادا از دقیقه دوم که به ما گل زد، شروع به وقت تلف کردن کرد. برای زدن گل مساوی همه توان مان را گذاشتیم و بیشتر و بیشتر می خواستیم که نشد. معتقدم یک امتیاز بهتر از هیچی بود.»

کومان ادامه داد:« گرانادا ۱۰ نفره دفاع می کرد و اصلا فضایی وجود نداشت. تنها در کناره ها به ما فضا می دادند و چاره ای جز رو آوردن به ارسال ها نبود. حداقل توانستیم مساوی کنیم ولی افسوس می خوردم که دو امتیاز از دست دادیم. گل زودهنگام شان خیلی کار را سخت کرد و تمرکزمان را از دست دادیم.»

تگ ها


رونالد کومان بارسلونا