۸ ستاره مهجور سری‌آ؛ جوان و جویای نام!

بررسی ۸ ستاره جوان سری‌آ که مهجور واقع شده‌اند اما در ترکیب تیم‌هایشان ستاره‌اند....

به گزارش مدال، سری‌آ آغاز شده و این بار در این لیگ محبوب ستارگان زیادی حضور دارند. از گودین و کولی‌بالی گرفته تا رونالدو که دومین سال حضورش در یووه را می‌گذراند. این ستارگان تنها سوپراستارهایی نیستند که امسال در لیگ ایتالیا توپ می‌زنند و بازیکنانی هم‌اکنون در این لیگ حضور دارند که شاید نامشان به اندازه رونالدو بزرگ نباشد اما مانند بازیگران نقش اول سینما در تیمشان خودنمایی می‌کنند. تعدادی از این بازیکنان را با هم مرور می کنیم.
یکی از این افراد آندرا پینامونتی است که در آکادمی اینتر رشد کرده و حالا در جنوا می‌درخشد. او که در تیم زیر ۲۱ سال ایتالیا حضور دارد به زودی باشگاه‌های زیادی را خواهان خود می‌بیند. جز پینامونتی، ساندرو تونالی هم در تیم زیر ۲۱ سال حضور دارد و با استعداد خود چشم‌ها را به خود خیره کرده است. خونسردی و پاس‌های دقیق ویژگی اصلی تونالی است که یک تنه برشا را از سری بی به سری‌آ آورد.
دیگر بازیکنی که مورد توجه رسانه‌ها قرار ندارد اما در ترکیب تیم خود می‌درخشد فرانچسکو کاپوتو، مهاجم سابق تیم امپولی که هم‌اکنون در ساسولو حضور دارد است. این مهاجم ۳۲ ساله که تنها بازیکن سن و سال‌دار لیست ماست، فصل پیش در ۴۱ بازی ۲۶ گل زد اما هنوز به جایگاه واقعی‌اش نرسیده است. جانشین داویده آستوری یکی از دیگر از بازیکنانی است که هنوز به حقش نرسیده اما در ترکیب فیورنتینا می‌درخشد. صحبت از نیکولا میلنکوویچ مدافع وسط تیم فیورنتینا است که حالا به رهبر تیم مونتلا تبدیل شده.
در نهایت دو ستاره مهم تیم‌های رم واینتر، یعنی پلگرینی و استفانو سنسی مهم‌ترین افراد لیست بازیکنان موفق اما ناشتاخته و دست کم گرفته شده سری‌آ هستند. پلگرینی با جدایی انزونزی و ناینگولان و خداحافظی ده‌روسی در میانه میدان فوق‌العاده کار می‌کند و در تیم ملی ایتالیا هم گلزنی کرده است. استفانو سنسی هم که فصل گذشته در ساسولو استعدادش را نشان داد، هم اکنون در میانه میدان نرآتزوری نمایش‌های فوق‌العاده‌ای داشته و یکی از عوامل موفقیت کونته در بالای جدول است. او از سوی برخی از فوتبال‌دوستان در شبکه‌های اجتماعی با ژاوی مقایسه شده است.

بیشتر بخوانید:

وقتی بازیکن بانوان رم برای تعصبش سند رو می‌کند/ عکس‌نوشت

تگ ها


گزارش اختصاصی Nicolò Zaniolo استفانو سنسی اینتر میلان رم سری آ فوتبال