جیدون سانچو به منچستریونایتد پیوست

جیدون سانچو مهاجم انگلیسی بوروسیا دورتموند رسما به منچستریونایتد منتقل شد....

به گزارش "ورزش سه"، پس از حرف و حدیث های بسیار سرانجام جیدون سانچو به فوتبال انگلیس بازگشت و این بار برای یونایتد به میدان خواهد رفت. سانچو سال ۲۰۱۷ با رقم بسیار اندک ۷ میلیون یورو از منچسترسیتی به دورتموند رفت و بلافاصله به عنوان یک پدیده مطرح شد.

او ۴ سال بسیار خوب را در دورتموند پشت سر گذاشت و در حالی که تابستان سال گذشته نیز اصرار به جدایی داشت و می خواست راهی یونایتد شود، با ممانعت دورتموند ماندنی شد و در شرایطی که دو سال دیگر از قراردادش باقی مانده بود، سرانجام توانست مجوز جدایی بگیرد.

دیروز رسانه های انگلیسی اعلام کردند که انتقال سانچو به منچستریونایتد قطعی شده و دقایقی پیش باشگاه دورتموند با انتشار بیانیه ای این خبر را تایید کرد. رقم نهایی انتقال ۸۵ میلیون یورو عنوان شده و سانچو که اکنون در اختیار تیم ملی انگلیس قرار دارد، پس از اتمام کار این کشور در یورو ۲۰۲۰، در تست های پزشکی یونایتد شرکت خواهد کرد.

جالب اینکه منچسترسیتی هم از این انتقال سود خواهد برد و مبلغی را به عنوان حق رشد سانچو دریافت خواهد کرد.

در بیانیه دورتموند آمده است:« با منچستریونایتد بر سر انتقال سانچو به توافق رسیدیم. این درخواست فوری خود بازیکن بود و ما علاقه ای به از دست دادن او نداشتیم. در واقع هدف ما حفظ او بود و مبلغ انتقال برای ما اهمیتی نداشت. به خاطر رفتن او غمگین هستیم.»

تگ ها


بروسیا دورتموند جیدون سانچو نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ منچستر یونایتد منچستر سیتی