تفریح پوگبا با ستاره PSG پس از رد پیشنهاد یونایتد

منچستریونایتد که در خطر از دست دادن پل پوگبا در تابستان آینده به عنوان بازیکن آزاد است، شاید مجبور شود ستاره فرانسوی را خیلی زود بفروشد....

به گزارش "ورزش سه"، پل پوگبا پیشنهاد ۶۰ میلیون یورویی منچستریونایتد را رد کرده و قرار است در تابستان از این باشگاه جدا شود.

عدم تمایل پوگبا به امضای قرارداد جدید باعث شده تا یونایتد به فکر فروش ستاره فرانسوی خود که با رقم ۱۰۷ میلیون یورو گران قیمت ترین خرید این باشگاه است، بیفتد.

پاریس سن ژرمن آماده پرداخت ۵۴ میلیون یورو برای پوگبا است که یک سال دیگر از قرارداد فعلی اش با یونایتد باقی مانده، اما پیشنهاد تمدید قرارداد با دستمزد هفته ای ۴۲۰ هزار یورو را رد کرده است.

یونایتد می خواست قرارداد جدید و بلند مدتی با پوگبای ۲۸ ساله ببندد و آماده بود که در قرارداد جدید دستمزد هفته ای ۳۰۰ هزار یورویی او را به شکل چشمگیری افزایش دهد.

اما برنده جام جهانی فرانسه و مینو رایولا، مدیر برنامه های او، این پیشنهاد را رد کرده و سعی در پیوستن به PSG و آغاز یک چالش جدید در جایی دیگر دارند.

در مواجهه با این سناریو یونایتد حاضر نیست که اجازه دهد تا فصل آینده پوگبا با اتمام قراردادش در تابستان اولدترافورد را به عنوان بازیکن آزاد ترک کند.

اما شیاطین سرخ همچنین حاضر به فروش پوگبا با قیمتی پایین  هم نیستند و  تنها در صورتی که پیشنهادی ۶۰ میلیون یورویی دریافت کنند به جدایی از این بازیکن رضایت خواهند داد.

پوگبا در سال ۲۰۱۲ یونایتد را به مقصد یوونتوس ترک کرد و در سال ۲۰۱۶ با قراردادی که رکورد گران قیمت ترین بازیکن لیگ برتر را شکست به اولدترافورد بازگشت اما نتوانست تا در حد و اندازه انتظارات ظاهر شود.

این بازیکن ۲۸ ساله در دومین دوره حضور خود در یونایتد ۱۹۹ بازی انجام داده و ۳۸ گل به ثمر رسانده است.

پس از پایان ناامیدکننده فصل، یونایتد در ضربات پنالتی توسط ویارئال در فینال لیگ اروپا شکست خورد، اما پوگبا توانست در یورو ۲۰۲۰ برای فرانسه بدرخشد.

فرم چشمگیر پوگبا در یورو، علیرغم حذف فرانسه در دیدار یک هشتم نهایی برابر سوییس، شانس انتقال او به PSG در همین تابستان را بیشتر کرده است.

ستاره فرانسوی در حال حاضر در حالی که هم تیمی هایش در یونایتد تمرینات پیش فصل خود را آغاز کرده اند، در میامی در حال گذراندن تعطیلات است.

در شرایطی که شایعات درباره آینده پوگبا در اروپا به اوج رسیده، این بازیکن از حضور در یک بازی به همراه تیم اینتر میامی که متعلق به دیوید بکام است، لذت برد. هر چند که در این بازی هم تیم بکام به مربیگری فیل نویل ۵-۰ شکست خورد تا ششمین شکست پیاپی اینتر میامی رقم بخورد.

پوگبا همچنین در اینستاگرام خود فیلمی را منتشر کرد که نشان می داد در حال تمرین با پرسنل کیمپمبه، مدافع PSG است.

پوگبا در آخرین مصاحبه عمومی خود در مورد مذاکرات بر سر قرارداد گفته بود که هنوز مذاکره با روسای باشگاه را شروع نکرده و منتظر پایان مسابقات یورو است.

تگ ها


پاری سن ژرمن پل پوگبا منچستر یونایتد