اخطار اینتر به چلسی: از لوکاکو فاصله بگیر!

رسانه های ایتالیایی گزارش کرده اند که روملو لوکاکو، ستاره اینتر، هنوز زیر رادار چلسی است و اینتر هم جز در صورت دریافت پیشنهادی ۱۲۰ میلیون یورویی قصد فروش او را ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، چلسی همچنان مشتاق جذب روملو لوکاکو است اما اینتر پس از اینکه اشرف حکیمی را به مبلغ ۷۱ میلیون یورو به PSG فروخت دیگر برنامه ای برای فروش یکی از بازیکنان کلیدی خود در راستای سامان دادن به حساب ها نیست.

توتو اسپورت گزارش کرده است که در اینتر بازیکنانی مثل نیکولا بارلا، الساندرو باستونی و روملو لوکاکو را می توان تقریبا غیرقابل فروش دانست. به نظر می رسد که جدایی این بازیکنان از نراتزوری در این تابستان امکان‌پذیر نباشد.

با این حال چلسی به دنبال یک مهاجم نوک جدید است و اگر نتواند ارلینگ هالاند را از بوروسیا دورتموند به استمفورد بریج ببرد، خرید لوکاکو را در نظر خواهد گرفت.

ملی پوش بلژیکی قبل از انتقال قرضی به اورتون  در فصل ۱۲-۲۰۱۱ و در ابتدای رقابت های ۱۴-۲۰۱۳ در استمفوردبریج بازی کرده بود.

اینتر نمی خواهد او را بفروشد و لوکاکو هم نمی خواهد جوزپه مه‌آتزا را ترک کند، اما طبق این گزارش  قهرمانان سری آ اگر پیشنهادی بیش از ۱۲۰ میلیون یورو دریافت کنند، ممکن است آینده ای متفاوت برای مهاجم خود در نظر بگیرند.

این بازیکن ۲۸ ساله اکنون در تعطیلات به سر می برد و انتظار می رود در ابتدای هفته آینده به میلان بازگردد.

تگ ها


اینتر میلان روملو لوکاکو چلسی