عثمان دمبله و بارسلونا به آخر خط رسیدند

جرارد رومرو خبرنگار نزدیک به باشگاه بارسلونا خبر از پایان کار عثمان دمبله در باشگاه کاتالان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در هفته های اخیر شایعات زیادی در مورد آینده دمبله شنیده شده است. در مقطعی گفته شد او با تمدید موافقت کرده ولی با پایان سال ۲۰۲۱ او روی موضع خود ماند و حاضر به تمدید نشد تا اکنون به لحاظ قانونی مشکلی برای مذاکره با باشگاه های دیگر نداشته باشد.

دو هفته پیش متئو آله‌مانی مدیر بخش فوتبال بارسلونا رسما گفت که در صورت عدم تمدید دمبله، بر علیه او اقداماتی را انجام خواهند داد که می تواند تبعید به سکوها یا تیم دوم باشد.

او تاکید کرد که هیچ ملاقاتی با مدیر برنامه های دمبله پیش بینی نشده و اینکه ستاره فرانسوی باید تصمیم نهایی اش را بگیرد.

در همین رابطه دیاریو اسپورت ادعا کرد که موسی سیسوکو مدیر برنامه های دمبله به بارسلونا اطلاع داده است که آخرین پیشنهاد ارائه شده مقبول نبوده و بارسا اگر قصد تمدید دارد، باید رقم دستمزد را بالاتر ببرد. او انتظار دارد بارسا همان تلاشی که برای جذب فران تورس به خرج داد را در مورد تمدید دمبله نیز تکرار کند.

طبق ادعای جرارد رومرو خبرنگار نزدیک به باشگاه بارسلونا، درخواست دمیبله دستمزد ۲۰ میلیون یورو خالص برای ۵ سال است که باعث خواهد شد بارسا در این مدت ۲۰۰ میلیون یورو ناخالص به ستاره فرانسوی پرداخت کند. دمبله همچنین ۲۰ میلیون یورو پاداش برای خود و مدیر برنامه هایش نیز می خواهد.

بارسا با این خواسته مخالفت کرده و دمبله هم به باشگاه اعلام کرده است که تمدید نخواهد کرد. با توجه به موضع ژاوی که گفته بود با سکونشینی و تبعید به تیم دوم موافق نیست، همه چیز حکایت از این دارد که دو طرف همین ژانویه به شکل مسالمت آمیز قطع همکاری خواهند کرد.

بارسا خیلی زود رقم بند فسخ دمبله را به پایین تر حد خود کاهش خواهد داد و به بازیکن نیز اطلاع می دهد که دیگر شانس حضور در ترکیب را نخواهد داشت. در واقع شاید ال کلاسیکوی چهارشنبه گذشته، آخرین بازی دمبله با پیراهن بارسلونا بود.

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال