لوئیس سوارز و مسی دوباره هم تیمی می‌شوند؟

لوئیس سوارز قصد تمدید قرارداد با اتلتیکو تا ۲۰۲۳ را دارد، یعنی همان سالی که قرارداد لئو مسی با پی اس جی نیز به اتمام خواهد رسید....

به گزارش "ورزش سه"، لوئیس سوارز تابستان سال گذشته بود که از بارسلونا جدا شد و به اتلتیکو مادرید پیوست. جدایی او به دلیل بی مهری باشگاه کاتالان بود و در واقع ستاره اروگوئه ای را محترمانه اخراج کردند. قرارداد سوارز با اتلتیکو دو ساله است و در پایان همین فصل تمام خواهد شد.

طبق ادعای مارکا، سوارز که فصل گذشته نقش بسیار مهمی در قهرمانی اتلتیکو داشت، تمایل زیادی برای ماندن و تمدید قراردادش برای مدت یک سال دارد. سوارز در خود توان لازم برای درخشش در یک فصل دیگر را هم می بیند و قصد دارد در بهترین فرم بدنی به جام جهانی قطر برسد(در صورت کسب سهمیه از سوی اروگوئه).

باشگاه مادریدی اما در انتظار است تا وضعیت بدنی سوارز را بسنجد و سپس به وی پیشنهاد تمدید را ارائه خواهد کرد.

نکته جالب اینکه قرارداد لیونل مسی با پی اس جی نیز تا تابستان ۲۰۲۳ اعتبار دارد و برای سال سوم همه چیز مشروط است. هدف مسی و سوارز، تجربه بازی در لیگ آمریکاست و برخی معتقدند سوارز قصد تمدید یک ساله با اتلتیکو را دارد تا در تابستان ۲۰۲۳ با مسی راهی لیگ MLS شود. اینتر میامی باشگاه تحت مالکیت دیوید بکام می تواند مقصد بعد این دو ستاره باشد. مسی و سوارز را یک بار دیگر هم تیمی خواهیم دید؟

تگ ها


پاری سن ژرمن لوئیس سوارز لیونل مسی اتلتیکو مادرید