حاضرم برای بازگرداندن هازارد به اسپانیا بروم

اولیویه لوتان، رییس باشگاه لیل، از بازگشت ادن هازارد به این تیم استقبال کرد....

به گزارش "ورزش سه"، لیل که مدافع عنوان قهرمانی لیگ فرانسه است و به عنوان صدرنشین گروه به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان صعود کرده ممکن است برای بازگرداندن هازارد در پنجره نقل  انتقالات زمستانی اقدام کند.

این باشگاه قصد دارد ایکونه، یکی از بهترین بازیکنانش، را در ژانویه به مبلغ ۱۵ میلیون یورو به فیورنتینا بفروشد و باید وینگری را برای پر کردن جای خالی او جذب کند.

لوتان در پاسخ به سوالی درباره احتمال بازگشت هازارد به لیل گفت:« دیدن دوباره او در این تیم غیرممکن نیست. اگر لازم باشد شخصا به اسپانیا می‌روم. هرچند شاید از نظر بسیاری این موضوع غیرممکن باشد. هازارد بازیکنی باورنکردنی با توانایی‌های بسیار است. اما او در حال حاضر بازیکن رئال مادرید است و با این باشگاه قرارداد دارد.»

بسیاری از رسانه‌ها باور دارند که هازارد در فهرست فروش رئال مادرید برای پنجره نقل و انتقالات زمستانی قرار دارد.

با این حال لیل تنها در صورتی قادر به جذب این مهاجم بلژیکی است که او حاضر شود دستمزدش را کاهش دهد، چرا که این باشگاه فرانسوی قادر به پرداخت چنین هزینه‌ای برای این هازارد نیست.

عملکرد این بازیکن پس از پیوستن به رئال مادرید در سال ۲۰۱۹ با افت محسوسی نسبت به دوران حضورش در چلسی همراه بوده است.

مصدومیت‌های متعدد باعث شد که او قادر به همراهی تیمش در مقاطع حساس فصل نباشد و به نظر می‌رسد که مدیران رئال دیگر امیدی به استفاده از هازارد نداشته و آماده هستند تا او را با بهترین پیشنهاد ارائه شده بفروشند.

تگ ها


ادن هازارد رئال مادرید