تقدیر رییس فدراسیون جهانی اسکواش از ایران

رییس فدراسیون جهانی اسکواش از مسیر صحیح توسعه این رشته در ایران تقدیر کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا ، امروز فانتاین رییس فرانسوی فدراسیون جهانی اسکواش در پیامی اقدامات فدراسیون اسکواش ایران را قابل تقدیر و در شرایط حاضر ناباورانه خواند.

وی در پیام خود خطاب به رییس فدراسیون کشورمان عنوان کرد: در این روزهای عجیب، دریافت اخبار مثبت از ایران قابل پیش بینی نبود و این نشان دهنده رشد و توسعه ای پیوسته در اسکواش کشورتان است و تاییدی بر استراتژی و برنامه ریزی صحیح فدراسیون اسکواش ایران است. دیدن پتانسیل بالای شما در آن قسمت از جهان، مشوق ما در فدراسیون جهانی است.

فدراسیون جهانی در ادامه افتتاح مجموعه استاندارد اسکواش در بیرجند را با نام خلیج فارس تبریک گفت و افزود: فدراسیون جهانی از شما و فعالیت هایتانحمایتی همه جانبه  می کند و منتظر دیدارتان در اجلاس جهانی پیش رو در موناکو هستیم.

در همین ارتباط مسعود سلیمانی رییس فدراسیون کشورمان،  در پاسخ به این ابراز لطف به مجموعه اسکواش ایران توسط رییس فدراسیون جهانی در پیامی ضمن تشکر از اینکه اقدامات کشورهای عضو را رصد می کنند از وی دعوت کرد تا به عنوان میهمان پس از عادی شدن شرایط بیماری به ایران سفر نماید و با مسولان عالیرتبه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک دیدار نموده که این ملاقات در اعتلا و رشد جهشی اسکواش در جمهوری اسلامی ایران بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

آخرین وضعیت لیگ‌های اسکواش از زبان رئیس سازمان لیگ

قهرمانان لیگ های اسکواش مشخص شدند

 

 

تگ ها


اسکواش