زیدان پاسخ پیشنهاد منچستر یونایتد را داد

زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی و پرافتخار تمایلی به در دست گرفتن هدایت منچستر یونایتد ندارد....

به گزارش "رزش سه"، عملکرد ضعیف منچستریونایتد در هفته های اخیر و قبول شکست های پرگل برابر تیم هایی چون لسترسیتی و لیورپول باعث شد فشار برای برکناری اوله گونار سولسشر، سرمربی نروژی این تیم به اوج برسد. علیرغم جذب ستاره های بزرگ و گران قیمت در فصل تابستان، نتایج این فصل شیاطین سرخ اصلا خوب نبوده و به نظر می رسد در حال سپری کردن هفته های پایانی حضور اوله گونار سولسشر روی نیمکت منچستریونایتد هستیم.

از زین الدین زیدان و آنتونیو کونته به عنوان دو گزینه اصلی جانشینی سولسشر نام برده شده است. اما نشریه ESPN امرور در گزارشی مدعی شد سرمربی سابق رئال مادرید تمایلی به حضور روی نیمکت یونایتد نشان نداده و نام زین الدین زیدان از این فهرست خارج شده است. زیرو قصد ندارد تا پایان فصل جاری هدایت هیچ تیمی را قبول کند و در بهترین حالت در تابستان سال ۲۰۲۲ شاهد بازگشت او به دنیای مربیگری خواهیم بود.

همچنین ممکن است زین الدین زیدان تا آن مقطع با فدراسیون فوتبال فرانسه به توافق رسیده و از پایان جام جهانی ۲۰۲۲ روی نیمکت این تیم قرار بگیرد. به نظر می رسد جام جهانی بعدی آخرین قطع حضور دیدیه دشان در رختکن فرانسه خواهد بود و از زیدان به عنوان جدی ترین گزینه جانشینی او نام برده شده است. به هر حال قطعا شاهد حضور سرمربی پرافتخار رئال مادرید روی نیمکت یونایتد نخواهیم بود و در این مقطع به نظر می رسد آنتونیو کونته از بالاترین شانس برای بازگشت به لیگ برتر انگلیس و قبول این سمت برخوردار باشد.

تگ ها


زیدان اوله گونار سولسشر فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال