گزینه اصلی جانشینی رونالد کومان مشخص شد

فابریزیو رومانو، خبرنگار مطرح ایتالیایی، از ژاوی به عنوان گزینه اصلی جانشینی رونالد کومان نام برد....

به گزارش "ورزش سه"، در ابتدای هفته بود که بارسلونا شکست ناامید کننده و تلخی را مقابل رئال مادرید تجربه کرد و در نوکمپ با نتیجه ۲-۱ از حریف دیرینه خود شکست خورد. بعد از این مسابقه شایعاتی پیرامون اخراج رونالد کومان به گوش رسید اما نهایتاً همانطور که انتظار می رفت چنین اتفاقی رخ نداد و سرمربی هلندی به کار خود ادامه داد.

بارسلونا شب گذشته در یک دیدار حساس دیگر مقابل رایو وایکانو قرار گرفت و در حالی که رونالد کومان امیدوار بود با پیروزی در این بازی تا حدودی از زیر فشارها خارج شود اما باز هم بلوگرانا یک شکست تلخ دیگر را تجربه کرد تا به نوعی بحران این باشگاه بزرگ وارد فاز جدیدی شود.

قابل پیش بینی بود که شکست مقابل رایو وایکانو عواقب بدی را برای رونالد کومان در پی خواهد داشت. همین اتفاق هم رخ داد و سران بارسلونا بعد از بازی یک جلسه فوری را تشکیل داده که خروجی آن برکناری سرمربی هلندی از هدایت بارسا بود.

در همین راستا طی روزهای اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد سرمربی بعدی بارسا مطرح شده است؛ فابریتزیو رومانو,، خبرنگار مطرح ایتالیایی، در این باره مدعی شده که ژاوی اصلی ترین گزینه برای جانشینی رونالد کومان است و در واقع رئیس بارسا علاقه زیادی به حضور ستاره سابق این تیم روی نیمکت بلوگرانا دارد. رومانو همچنین از سرمربی بلژیک یعنی روبرتو مارتینز به عنوان یکی دیگر از گزینه های بارسا نام برده است.

تگ ها


ژاوی رونالد کومان بارسلونا السد قطر