واکنش جالب آنچلوتی به هفتمین توپ طلای لئو مسی

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی رئال مادرید به لیونل مسی بابت کسب جایزه توپ طلا تبریک گفت....

به گزارش "ورزش سه"، دیشب مراسم اهدای جوایز توپ طلا در پاریس برگزار شد و همانطور که پیش بینی می شد لیونل مسی هفتمین توپ طلای دوران ورزشی خود را کسب کرد. این انتخاب به مذاق برخی خوش نیامد و آنها رابرت لواندوفسکی را گزینه بهتری می دانستند، اما کارلو آنچلوتی معتقد است باید به نتایج رای گیری احترام گذاشت و به مسی تبریک گفت.

کارلو آنچلوتی گفت: "شما باید نتیجه رده بندی توپ طلای ۲۰۲۱ را قبول داشته و برندگان را مورد ستایش قرار دهید. لیونل مسی فاتح این جایزه شده و او بازیکن بزرگی است، هیچ چیز دیگری هم برای اضافه کردن وجود ندارد. برای بازیکنان جوایز فردی مهم هستند، اما اگر موفق به فتح آن نشدید هم مشکلی نیست. امیدوارم سال آینده یک بازیکن از رئال مادرید برنده این جایزه شود. کریم بنزما فصل فوق العاده ای داشت و در این رده بندی چهارم شد. او با انگیزه فراوان، تلاش خود برای اول شدن ادامه خواهد داد.

من سرمربی رئال مادرید هستم و نمی‌توانم بازیکن دیگری به جز از تیم انتخاب خودم کنم. اگر قرار بود من رای بدهم، کریم بنزما را به عنوان نفر اول، وینیسیوس دوم، تیبو کورتوا سوم، کاسمیرو چهارم و تونی کروس را به عنوان نفر پنجم و در ادامه لوکا مودریچ، ادواردو کاماویگا را انتخاب می کردم. حالا رده بندی اینطور شده، باید به مسی احترام گذاشته و به این بازیکن تبریک بگوییم.

حضور ادن هازارد در لیست رئال مادرید؟ حال ادن خوب بوده و او در تمام تمرینات حاضر بوده و در لیست رئال مادرید برای دیدار مقابل بیلبائو حضور خواهد داشت. هازارد دچار ناراحتی عضلانی شده و فقط مشکل معده داشته است. رودریگو نیز دچار این مشکل شد و در حال حاضر در بهترین شرایط قرار ندارد.

مشکل هازارد جسمانی است، او باید شرایط خود را بهبود بخشد. هازارد باید بیشتر بازی کند و البته حضور بیشتر در میدان باعث بهتر شدن شرایط او می شود. ما بازی های زیادی داریم و ادن هازارد فرصت زیادی برای حضور در میدان پیدا می کند."

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی کارلو آنچلوتی رئال مادرید