زاهدی ساخت، صیادمنش گل زد

زوریا لوهانسک اوکراین با تاثیرگذاری دو مهاجم ایرانی خود به گل برتری مقابل کولوس کوالیوکا رسید....

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از بازی‌های هفته دوازدهم لیگ برتر اوکراین، تیم فوتبال زوریا لوهانسک که برای سومین مسابقه پیاپی اللهیار صیادمنش و شهاب زاهدی را به‌طور همزمان در ترکیب و خط حمله داشت، از ساعت ۲۰ امشب در استادیوم اسلاووتچی آرنا با کولوس کوالیوکا رده یازدهمی دیدار کرد.

اللهیار صیادمنش که سه شب قبل در هفته سوم مرحله گروهی لیگ کنفرانس اروپا مقابل زسکا صوفیه بلغارستان گلزنی کرده بود، امشب هم این کار را با همکاری دیگر هم‌تیمی ایرانی خود انجام داد.

زوریا لوهانسک در دقیقه ۳۸ یک ضد حمله سریع از سمت چپ زمین تدارک دید که ارسال زمینی و خطرناک شهاب زاهدی به مقابل تیرک دوم را اللهیار صیادمنش با حضور به موقع مقابل در محوطه جریمه و تکل بلند تبدیل به گل کرد.

تک گل صیادمنش در ادامه مسابقه پاسخ داده نشد و در نهایت زوریا لوهانسک موفق شد در این مسابقه خانگی با نتیجه یک بر صفر مقابل کولوس کوالیوکا به برتری دست پیدا کند.

یاران اللهیار و زاهدی در شرایط موفق به کسب پیروزی شدند که هفته گذشته با ۶ گل مقابل شاختار دونتسک شکست خورده بودند، اما با برد امشب ۲۳ امتیازی شدند و به رده چهارم جدول لیگ برتر اوکراین صعود کردند.

شهاب زاهدی که امشب حضور ۷۵ دقیقه‌ای در زمین داشت و هفت دقیقه قبل از تعویض یک کارت زرد گرفت، با وجود اینکه نتوانست آمار سه گل زده فصل خود را بهتر کند، دومین پاس گل‌اش را داد.

اللهیار صیادمنش نیز پس از سه هفته ناکامی در لیگ برتر اوکراین در گلزنی، امشب برابر کولوس کوالیوکا موفق شد چهارمین گل این فصل خود را به ثمر رساند و دومین گلزن برتر تیمش شود.

تگ ها


الهیار صیادمنش اوکراین زوریا لوهانسک