سانچو: کریس رونالدو و رونی الگوهای من بودند

جیدون سانچو، خرید جدید منچستریونایتد، از رونالدینیو، وین رونی و کریستیانو رونالدو به عنوان کسانی که الهام بخشش بوده اند یاد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، جیدون سانچوامروز با قراردادی به ارزش ۱۰۱ میلیون دلار انتقال از بروسیا دوتموند به منچستریونایتد را به پایان رساند.

این ستاره ۲۱ ساله از کریستیانو رونالدو به عنوان بازیکنی یاد کرد که بیشترین تاثیر را روی سبک بازی او گذاشته است. او همچنین از رونالدینیو و وین رونی نیز به عنوان دیگر اسطوره هایی که بر بازی او تاثیر گذاشته اند نام برد.

با انتقال به اولدترافورد این بازیکن ۲۱ ساله در مسیر دو الگوی خود یعنی کریستیانو رونالدو و وین رونی قدم برداشته است.

سانچو در اولین مصاحبه خود به عنوان بازیکن منچستریونایتد درباره قهرمانان محبوب دوران کودکی اش گفت: "رونالدینیو و البته وین رونی از انگلیس. این دو برای من بسیار خاص و الگوهای مهمی بودند.

من احساس می کنم که هر شخصی متفاوت است و من هم ویژگی های متفاوتی نسبت به دیگر بازیکنان پیدا کرده ام، اما  واضح است که کریستیانو رونالدو و کاری که در دوران بازی اش انجام داده چیز فوق العاده ای است.

وقتی که در اسپورتینگ کارش را شروع کرد و بعد به منچستر پیوست... همیشه خوب است که ببینی همه بازیکنان بزرگ از باشگاه های بزرگ آمده اند."

سانچو همچنین می گوید که از بازی فوتبال در قفس در ویدیو گیم فیفا استریت نیز تاثیر زیادی گرفته است.

سانچو در این باره افزود: "وقتی من جوانتر بودم در محله مان در جنوب لندن عادت داشتم که فقط بازی بچه های بزرگتر را تماشا کنم و بعد از اینکه با آنها بازی کردم عاشق این بازی شدم و بعد در مدرسه دیگر همیشه فوتبال بود و حتی بعد از مدرسه هم فقط فوتبال بود. آنجا بود که همه چیز جدی شد.

قطعا فوتبال در قفس بود... همه مدل های بازی فیفا استریت. وقتی ما رونالدینیو را در تبلیغ این بازی دیدیم که به مردم لایی می زند، ما هم سعی کردیم همان کار را تکرار کنیم."

تگ ها


جیدون سانچو منچستر یونایتد