کاکای جدید فوتبال برزیل در نزدیکی رئال

ایگور گومز ستاره ۲۱ ساله سائوپائولو مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته است. به او لقب کاکای جدید را داده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش 3، رئال مادرید در سال های اخیر سعی کرده است که استعداد های آینده دار فوتبال برزیل را به خدمت بگیرد. ستارگانی نظیر وینیسیوس جونیور، رودریگو گوئس و رینیر ژسوس در این سال ها جذب شده اند و حالا رئال یک پدیده جدید از فوتبال برزیل را زیر نظر گرفته است.

ایگور گومز پدیده ۲۱ ساله سائوپائولو نگاه رئال مادرید را به خود جلب کرده است. رقم فسخ قرارداد این بازیکن ۵۰ میلیون یورو است که در شرایط فعلی نقل و انتقالات و بحران کرونا بعید است که رئال حاضر به پرداخت چنین مبلغی شود. گفته می شود که بارسلونا، سویا و آژاکس دیگر تیم هایی هستند که شرایط جذب این هافبک را دنبال می کنند.

ایگور گومز که از ۱۴ سالگی به سائوپائولو ملحق شده، از نظر سبک بازی با کاکا مقایسه می شود. این بازیکن مجموعا ۴۴ بازی در تیم بزرگسالان سائوپائولو داشته و پنچ گل به ثمر رسانده است. گومز اخیرا تا سال  ۲۰۲۳ قراردادش را با سائوپائولو تمدید کرد.

رئال مادرید هنوز هیچ مذاکره ای با این بازیکن انجام نداده و تنها بازی های او را به دقت زیر نظر داشته است. برگ برنده کهکشانی ها در راه جذب گومز کسی نیست جز واگنر ریبیرو. مدیر برنامه های گومز که زمانی روبینیو را از سانتوس به رئال مادرید انتقال داد.

گومز در تیم زیر ۲۰ ساله های برزیل نیز عضویت داشت و در این تیم با رودریگو گوئز هم تیمی بود. رئال اطمینان دارد که در صورت شروع مذاکرات، قادر است با سائوپائولو بر سر رقمی معقول به توافق برسد.

بیشتر بخوانید:
لیورپول، ژردان شقیری را در لیست فروش گذاشت
مسی یا رونالدو؟ اسطوره‌های فوتبال چه می‌گویند؟ 

تگ ها


سائوپائولو فوتبال جهان رئال مادرید برزیل ایگور گومز نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات Igor Silveira Gomes سائو پائولو رئال مادرید لالیگا سری آ فوتبال