فریبا: بازی سپاهان برای مجیدی استراتژیک است

پیشکسوت خوش نام و قدیمی فوتبال ایران بازیکن، مربی و عضو تیم مدیریتی استقلال بوده و اشراف کامل روی این تیم دارد....

به گزارش ورزش سه ، بهتاش فریبا از پیشکسوتانی است که در همه موقعیت ها در تیم استقلال حضور داشته و موقعیتهایی مشابه امروز را در دوران بازیگری هم تجربه کرده است.وقتی با آقا بهتاش در مورد روز پایانی لیگ صحبت می کنیم از بازی سپاهان می گوید و اینکه استقلال باید با چه نگاهی وارد بازی حساس فردا  و سپس دیدار نهایی جام حذفی شود.


 فریبا حرفهایش را از همین بازی شروع می‌کند و می‌گوید: بازی با سپاهان بسیار سخت و استراتژیک است. آنها به دنبال قهرمانی هستند و کلا تیمی هستند که فوتبالی خوب و رو به جلو بازی می‌کنند البته تیم ما هم هجومی و رو به جلو است و به نظر می‌رسد که بهترین بازی لیگ باشد به شرطی که حواشی نداشته باشد. در هر صورت بازی سختی داریم چون تمام پست های سپاهان خوب است و آنها بازیکنان ذخیره باکیفیتی دارند. ذخیره های سپاهان می توانند در تیم های دیگر جزو نفرات اصلی و خوب آنها باشند، آنها هم با تجربه و هم جوان دارند و تیم خوبی بسته اند.  حریف هم بازیکن دونده، درگیر شونده، پاسور و بهترین گلزن لیگ را  دارد. روحیه تیم ما هم منهای مسائل مالی و مدیریتی خوب و سرحال است. استقلال هم خوب بازی کرده و هم خوب برده  و بردنش کار هر تیمی نیست. 


او در همین باره اضافه کرد: جوان های استقلال خیلی خوب دارند کار می‌کنند. شما مشاهده کردید که در دیدار با نساجی متین کریم زاده در هر سه گل استقلال تاثیر ۱۰۰% داشت و در هفته گذشته سبحان خاقانی گل زد. سینا خادم پور هم خوب کار کرد. یکسری از بازیکنان ما مثل موسوی نادری  و یزدانی را هم در اختیار نداشتیم و از کادر فنی می خواهم هر بازیکنی که محدودیت دارند  استفاده نکند و آنها بتوانند برای جام حذفی آماده شوند.


 فریبا در مورد اعتراض های پی در پی بازیکنان استقلال به باشگاه و عدم پرداخت مطالبات شان گفت:  قرار بود که بعد از بازی با سپاهان درصدی به بازیکنان استقلال بدهند. اسم قرارداد رویش است و  بین دو نفر است و هر کدام از دو طرف باید به آن پایبند باشند. وقتی هر کدام از دو طرف انجام ندهند یعنی تخطی کردند. ما باید شرایطی را به وجود بیاوریم که قهرمان جام حذفی شویم و باید تمام فکر استقلال این باشد که یک جام به هواداران اهدا کند و مدیریت هم باید  پشتیبانی کند و اگر قولی داده انجام بدهد. لیگ فردا تمام می شود و بعضی ها کلا ۴۰,۵۰ درصد از پولشان را گرفتند. بازی ها تمام شده و بازیکنان باید ۹۰ درصد پول می گرفتند. آقای مددی در برنامه تلویزیونی قول داد که مشکلات حل شود که امیدواریم همین گونه شود . 


فریبا در همین باره ادامه داد:  قسمت اصل کاری باقی مانده است، چند روز دیگر باید با  بازیکنان تمدید کنیم ، فکر می کنم قرارداد ۱۰ نفر از بازیکنان تمام شود و قطعاً با چند یار جدید نیز به درخواست کادر فنی باید جذب کنیم. کار سنگین و سختی داریم.


پیشکسوت استقلال در مورد ۹ پیروزی پی در پی این تیم به عنوان کرد: انشالله که تا آخر امسال هم باخت نیاورد و هم در لیگ و هم در جام حذفی پیروز شود. استقلال بسیار خوب کار کرده و اگر با همین فرمان جلو برود موفق می شود.

تگ ها


بهتاش فریبا استقلال تهران