کونته: برای بازگشت به صدر زحمت زیادی کشیدیم

آنتونیو کونته سرمربی اینتر می‌گوید تیمش برای بازگشت به صدر جدول، زحمت زیادی کشیده است...

به گزارش مدال، دیدار دو تیم اینتر و اسپال از هفته چهاردهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا با پیروزی 2-1 نراتزوری همراه بود. هر دو گل تیم میزبان در این بازی توسط لائوتارو مارتینز به ثمر رسید و با توجه به تساوی یوونتوس در این هفته، شاگردان آنتونیو کونته به صدر جدول رفتند. سرمربی اینتر پس از بازی در گفتگو با اسکای گفت:

"ما از روز اول در حال تلاش هستیم تا تیم های دیگر را آزار دهیم و تاثیر خود را در بازی بگذاریم. بازگشت به صدر جدول در هفته چهاردهم باعث افتخار ماست زیرا می‌دانیم چه مسیری برای حضور در اینجا طی کرده‌ایم. در عین حال این صدرنشینی باید به ما شور و اشتیاق مثبت بدهد و باعث شود بهتر شویم و بدون به زحمت افتادن، بازی‌ها را کنترل کنیم زیرا در چنین شرایطی یک سانتر یا بازگشت توپ می‌تواند بازی را عوض کند. 

امروز خبر داشتیم که یووه امتیاز از دست داده و انگیزه زیادی داشتیم و آماده بودیم از موقعیت‌ها نهایت استفاده را ببریم. شایسته پیروزی برابر اسپال بودیم و مهم است که یادمان باشد تمرکز ما روی پیشرفت خودمان است. بنابراین ما خودمان را با سایر تیم‌ها مقایسه نمی‌کنیم. 

لائوتارو (ما او را لائوتی صدا می زنیم) قبلاً فقط برای گلزنی تلاش می‌کرد اما من به او گفتم یک مهاجم بزرگ برای تیمش کار می‌کند. به عقب بر می‌گردد و به دفاع کمک می‌کند. مثلاً لوکاکو امروز گل نزد اما کاملاً در بازی مشارکت داشت."

حالا که کونته به صدر جدول رسیده راحت می‌خوابد؟

"راستش را بگویم، من کلاً زیاد نمی‌خوابم."

اخبار مرتبط:

اینتر ۲- اسپال ۱؛ صعود به صدر با دبل مارتینز

تگ ها


آنتونیو کونته فوتبال جهان نراتزوری صدرنشینی اینتر لوتارو مارتینس اینتر میلان اسپال اینتر میلان-اسپال سری آ فوتبال