اولین دوئل تاریخ پرسپولیس-هوادار با قضاوت صفایی

براساس فهرست داوران اعلام شده از سوی کمیته داوران، صفایی مسئولیت قضاوت دوئل حساس شاگردان گل‌محمدی و عنایتی را برعهده دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در چهاردهمین فصل حضور در عرصه داوری، علی صفایی ماموریت انجام قضاوت در یک مسابقه حساس هفته نهم لیگ برتر را عهده‌دار شده است؛ این داور ۳۹ ساله بعد از دو قضاوت موفق در لیگ امسال و هم‌چنین نقش‌آفرینی در دربی ۹۷ به عنوان داور چهارم، حالا مسئولیت قضاوت مصاف پرسپولیس و هوادار را برعهده دارد.

این مسابقه که اولین دیدار رسمی شاگردان گل‌محمدی و عنایتی به شمار می‌آید، پنجشنبه ۱۸ آذرماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

صفایی فصل گذشته ۲ بار فرصت قضاوت برای پرسپولیس در لیگ برتر را داشت، که یک دیدار در مشهد مقابل شهر خودرو با نتیجه تساوی برای سرخ‌پوشان به پایان رسید و مسابقه دیگر نیز با گل لحظات پایانی احمد نوراللهی در دوئل پرسپولیس و ماشین‌سازی، به سود شاگردان یحیی خاتمه یافت.

حالا باید دید در لیگ بیست و یکم، نخستین قضاوت صفایی برای پرسپولیس و هوادار چگونه خواهد بود و این داور باتجربه فوتبال ایران چه عملکردی را از خود در ورزشگاه آزادی به نمایش خواهد گذاشت.

تگ ها


کمیته داوران پرسپولیس تهران علی صفایی هوادار تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال