بدرقه کشتی گیران المپیکی با پاداش ۸۰۰ میلیونی

فدراسیون کشتی با برگزاری مراسمی و همچنین اهدای پاداش ۸۰۰ میلیونی کشتی گیران المپیکی را بدرقه می کند....

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که به نظر می رسد کشتی گیران جزو آخرین گروههای اعزامی ورزشکاران ایران به المپیک توکیو باشند، فدراسیون کشی قرار است فردا مراسمی را بدون حضور مهمانان و خبرنگاران به عنوان مراسم بدرقه کشتی گیران برگزار کند.


فدراسیون کشتی اعلام کرده با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی به دلیل شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامت کشتی گیران و کادر فنی اعزامی به المپیک، این مراسم بدون مهمان برگزار می شود و نفرات اعزامی توسط پدر شهید مصطفی صدرزاده بدرقه و از زیر کلام اله مجید رد خواهند شد.


فدراسیون کشتی به منظور ایجاد انگیزه در بین نفرات اعزامی، مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان پاداش به کشتی گیران و کادر فنی در این مراسم، اهداء خواهد کرد.


فدراسیون کشتی همچنین پاداش دلاری برای کسب کنندگان مدال المپیک تعیین کرده است و کشتی گیران در صورت کسب مدال طلا، نقره و برنز ۵، ۳ و ۲ هزار دلار پاداش دریافت خواهند کرد و این جوایز بلافاصله پس از مراسم توزیع مدال به آن ها اهداء خواهد شد.


در روزهای گذشته نیز از سوی مسئولان استانی و حامیان مالی نیز پاداش های نقدی، دلاری و سکه ی طلا به کشتی گیران و کادر اعزامی اهداء شده است. ضمن اینکه با پیگیری فدراسیون کشتی کلیه پاداش و حقوق اهدایی از سوی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک به مبلغ یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به نفرات اعزامی پرداخت شد.


پیش از این نیز از طرف وزارت ورزش برای کسب مدال طلای المپیک و پارالمپیک ۲ میلیارد تومان، مدال نقره یک میلیارد و۲۵۰ میلیون تومان و مدال برنز ۷۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. همچنین کمیته ملی المپیک نیز برای کسب مدال طلا ۱۰ هزار یورو ، نقره ۵ هزار یورو و برنز ۳۵۰۰ یورو در پای سکو اهداء می کند.

تگ ها


کشتی علیرضا دبیر المپیک ۲۰۲۰ توکیو