مهاجم قرضی میلان، نیامده جدا شد

باشگاه میلان قرارداد بازیکن قرضی خود را فسخ کرد و او آماده پیوستن به یکی دیگر از تیم‌های سری A شد....

به گزارش "ورزش سه"، در هفته‌های پایانی انتقالات تابستانی بود که پیترو پلگری ۲۰ ساله با قراردادی قرضی تا پایان فصل ۲۲-۲۰۲۱ از موناکو به میلان پیوست. میلان بند خرید اختیاری پیترو پلگری را نیز در اختیار گرفت که تحت شرایطی این بند خرید اجباری می‌شد. موناکو بابت این انتقال قرضی ۱ میلیون یورو دریافت کرد و بند خرید پلگری نیز ۶ میلیون یورو به علاوه ۱ میلیون یورو پاداش (بر اساس تعداد گل) بود.

ساعاتی پیش اما باشگاه میلان به‌صورت رسمی قرارداد پیترو پلگری را فسخ کرد و حالا این بازیکن آماده پیوستن به تیم تورینو است.

با توجه به مصدومیت‌هایی که این بازیکن در ۶ماه نخست حضورش در سن‌سیرو داشت، میلانی‌ها از موناکو درخواست کردند که به رقم پایین‌تری برای فروش بازیکن رضایت دهد، اما این باشگاه مخالفت کرد.

باشگاه میلان قصد داشت پلگری را بخرد و او را تا پایان فصل به تورینو قرض دهد، اما اکنون قرارداد این مهاجم ۲۰ ساله ایتالیایی فسخ شده است و او می‌تواند به‌صورت قرضی به تورینو ملحق شود.

میلان جای خالی پلگری را با مارکو لازتیچ ۱۸ ساله پر کرده است، مهاجمی که با قراردادی قرضی چهار میلیون یورویی از تیم ستاره سرخ بلگراد خرید.

تگ ها


آث میلان موناکو تورینو