قاسمی‌نژاد، تارگت بازار نقل و انتقالات تابستانی

سرمربی تیم فوتبال پدیده نسبت به وضعیت امین قاسمی‌نژاد در نقل و انتقالات نیم‌فصل واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در طول برگزاری لیگ بیستم، چه پیش از شروع آن و چه در تعطیلات نیم‌فصل، تیم فوتبال پدیده یکی از تیم‌هایی بود که خروجی و ورودی زیادی را داشت و بازیکنان کلیدی پرشماری را از دست داد، که این مسئله باعث شد تا مهدی رحمتی با یک چالش جدی در این زمینه مواجه شود و با ترکیبی جوان در لیگ بیستم تیمش را به میدان بفرستد و هم کم‌تجربگی هم بود که در برخی مسابقات، دامن‌گیر تیم مشهدی شد و نتوانستند آن‌ها در پایان، به سهمیه آسیایی برسند.

اما در این میان، امین قاسمی‌نژاد یکی از بازیکنانی بود که علاقه زیادی به جدایی داشت و می‌خواست از جمع شاگردان رحمتی جدا و به استقلال بپیوندد، او مذاکرات پرشماری با مدیران استقلال داشت و تا پای امضای قرارداد رفت، اما در نهایت این انتقال صورت نگرفت تا قاسمی‌نژاد تا پایان فصل همچنان در جمع بازیکنان پدیده باقی بماند؛ البته او از مدیران باشگاه پدیده تعهد گرفت که اجازه بدهند در آخر فصل از تیم جدا شود.

حالا مهدی رحمتی در پایان رقابت‌های لیگ برتر، درباره وضعیت امین قاسمی‌نژاد گفت: امین قاسمی‌نژاد با توجه به بازیکنانی که ما اول فصل از دست دادیم، امین هم می‌خواست جدا شود اما من از او خواستم تا یکسال بماند و به خود من و تیمش کمک کند؛ از او تشکر می‌کنم که در تیم ماند و کمک کرد، اما یک بند شرط فسخی را در همان ابتدای فصل به آقای قاسمی‌نژاد دادیم که در ازای پرداخت مبلغی، بازیکن آزاد شود و بتواند جدا شود اگر خواست.

رحمتی درباره قرارداد خودش با پدیده هم توضیح داد: قرارداد من سه ساله بوده و هنوز دو سال دیگر قرارداد دارم؛ من یکسال لیگ آزادگان بازی کردم، نوزده دوره لیگ برتر و دقیقا لیگ بیستم هم اولین سال سرمربیگری‌ام بود. فکر می‌کنم از شهری که واقعا سال‌ها آرزو داشتم در آن بازی کنم، خداراشکر می‌کنم که کار مربیگری‌ام هم از آن‌جا شروع شد.

حالا با توجه به توضیحاتی که مهدی رحمتی درباره وضعیت امین قاسمی‌نژاد ارائه کرد، به نظر می‌رسد که او یکی از مهره‌های پر سر و صدا در بازار نقل و انتقالات خواهد بود و احتمالا بازهم شاهد رقابت تیم‌های استقلال و گل‌گهر خواهیم بود، تیم‌هایی که در نیم‌فصل هم به دنبال جذب وی بودند .

تگ ها


پدیده مشهد فوتبال ایران امین قاسمی‌نژاد سید مهدی رحمتی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال