اعلام نفرت فرهاد مجیدی از فصل پیش!

سرمربی استقلال در کنفرانس خبری دیدار با هوادار گفت که از آجورلو و تیم او تشکر می کند و او در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات ما را به حداقل رساند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم فوتبال استقلال در نخستین دیدار خود از فصل جدید رقابت های لیگ برتر، به مصاف هوادار می رود. آبی پوشان امیدوارند فصل جدید را برابر تیم باانگیزه رضا عنایتی با قدرت آغاز کنند. در همین رابطه کنفرانس خبری فرهاد مجیدی پیش از دیدار برابر هوادار برگزار شد و او پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

مجیدی درخصوص فصل گذشته جدایی بازیکنان و پیوستن بازیکنان جدید خارجی نیز پاسخ داد: حقیقتش را بخواهید اصلا نه دوست ندارم درباره فصل گذشته صحبت کنم و نه حتی یکبار هم به آن فکر کنم. در مورد فصل جدید، به هر جهت با تغییر مدیریتی که در باشگاه صورت گرفت و تغییراتی هم که میان بازیکنان داشته ایم، فکر می کنم تیم بسیار خوب و جوانی داریم. ان شالله بتوانیم در فصل جدید بازی هایی را ارائه دهیم که هواداران از نحوه بازی و نتایج تیم خوشحال باشند. در مورد بازیکن خارجی نیز، هر بازیکنی که قطعی شود از طریق رسانه رسمی اعلام می شود.

سرمربی آبی پوشان درباره غیبت مهدی پور و جلالی به دلیل مصدومیت و حضور بازیکنان جدید مانند روزبه چشمی و یامگا و اینکه آنها به شرایط بازی رسیده اند یا خیر، گفت: همانطور که گفتید ۲ بازیکن مصدوم داریم ولی سایر نفرات شرایط بازی دارند و فردا جزو تیم خواهند بود. ان شالله اگر شرایط آنها طوری باشد که از آنها استفاده کنیم، حتما این اتفاق رخ خواهد داد.

وی درخصوص اینکه چه یپش بینی از فصل جدید دارد و آیا استقلال می تواند پس از چند سال قهرمانی لیگ برتر را تجربه کند یا خیر، گفت: فصل قبل نیز خبرنگاران محترم همین سوال را پرسیدند و من جوابی را دادم که اکنون نیز پاسخ من همان است. تنها چیزی که به هواداران استقلال قول می دهم این است که من و تمام بازیکنانم تمام تلاشمان را برای موفقیت استقلال انجام می دهیم.

مجیدی درباره دیدار با هوادار تازه صعود کرده به لیگ برتر و دغدغه های فنی اش گفت: هوادار تیمی است که تازه به لیگ برتر صعود کرده و شناخت زیادی از این تیم نداریم. تنها چیزی که می دانم این است که هوادار انگیزه لازم برای بازی با استقلال را دارد و این کار را برای من سخت می کند. طبیعتا ما فردا بازی راحتی نداریم. با بازیکنانم صحبت کردم و باید خیلی خوشحال باشیم و بازی را کنترل کنیم. چیزی که در کل می توانم بگویم این است که بازی سختی داریم و امیدوارم یک بازی خیلی خوب از آب دربیاید و بتوانیم با ارائه یک بازی خوب ۳ امتیاز دیدار را کسب کنیم.

سرمربی آبی ها درخصوص حضور مصطفی آجورلو در استقلال و مدیریت ایشان گفت: از یک مدیر فوتبالی قابل پیش بینی بود که این تغییر و تحولات در باشگاه ما اتفاق بیفتد. من از آقای آجورلو تشکر می کنم که در یک مقطع زمانی کوتاه مشکلات ما را به حداقل رساندند. بعد از مدت ها ما زمین تمرینی داریم که می دانیم حداقل فردا تمرینمان در چه زمینی است. بازیکنانم تا ساعت ۱۲ شب در گروه واتساپی منتظر نمی مانند که زمین تمرین ما کجا اعلام می شود. این اولین مشکل ما بود که حل شد.

وی ادامه داد: از لحاظ پرداختی به بازیکنان نیز امروز آنها درصدی را دریافت کرده اند و می توانم بگویم با تمام مشکلاتی که فصل قبل داشتیم، آقای آجورلو در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات ما را به حداقل رساند. من از ایشان و کادر قوی که دارند تشکر می کنم و مطمئنم با گروهی که در اختیار دارند، می توانند مشکلات استقلال را به حداقل برسانند. امیدوارم بتوانیم با حمایت هایی که آقای آجورلو از بازیکنان و سرمربی تیم داشته اند، تیمی را در خور نام استقلال برای هواداران بسازیم.

سرمربی استقلال درخصوص حضور فرزاد مجیدی در کادرفنی پاسخ داد: فرزاد کسالت داشت و از او درخواست کردیم در تمرینات شرکت نکنند. آقای کرمی زاده نیز وضعیت مشابهی دارند منتهی تست کرونای آنها منفی شد و چون سرما خورده بودند و گفتیم ممکن است به بازیکنان سرایت کند، از آنها خواستیم در تمرینات شرکت نکنند.

تگ ها


فرهاد مجیدی استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال