ستاره سیتی، گزینه اول یووه برای تقویت خط حمله

به نظر می‌رسد که گابریل ژسوس گزینه اصلی یوونتوس برای تقویت خط حمله محسوب می شود....

به گزارش "ورزش سه"، گابریل ژسوس اواخر فصل گذشته به یک نیمکت نشین در منچسترسیتی تبدیل شده بود و همین موضوع باعث شد که در تابستان شایعات زیادی پیرامون جدایی احتمالی او از باشگاه انگلیسی شنیده شود اما نهایتا چنین اتفاقی رخ نداد و ستاره برزیلی در اتحاد ماندگار شد.

با این حال قرارداد ژسوس با منچستر سیتی تا سال ۲۰۲۳ اعتبار دارد و در ماه‌های گذشته تمایل چندانی به تمدید قرارداد در دو طرف وجود نداشته است. همچنین در صورت عدم تمدید قرارداد ژسوس با سیتی، قطعاً باشگاه انگلیسی تمایل زیادی به فروش این بازیکن در تابستان آینده خواهد داشت چرا که آنها اصلاً دوست ندارند او را به شکل رایگان از دست بدهند.

در تابستان امسال از یوونتوس به عنوان محتمل‌ترین مقصد برای گابریل ژسوس نام برده شد و حالا به نظر می‌رسد جذب مهاجم برزیلی هنوز هم یکی از اهداف مهم بیانکونری محسوب می شود.  یووه در تابستان کریستیانو رونالدو را از دست داد و اگرچه مویزه کین را به خدمت گرفت اما بسیاری معتقد هستند که این تیم باز هم تقویت خط حمله خود احتیاج دارد و در این راستا کالچو مرکاتو گزارش داده که این باشگاه قصد دارد دوباره به شکل جدی برای جذب گابریل ژسوس اقدام کند. این منبع همچنین ادعا می کند که بایرن مونیخ نیز یکی از علاقه مندان به ژسوس است و با یووه برای جذب او رقابت خواهد کرد.

تگ ها


گابریل ژسوس بایرن مونیخ منچستر سیتی یوونتوس