صادقی: آقای مجیدی به بازیکنان جوان اعتماد درد

بازیکن جوان تیم فوتبال استقلال امیدوار است بتواند با اعتماد فرهاد مجیدی در ترکیب تیم جدیدش نمایش خوبی داشته باشد....

به گزارش ورزش سه، استقلال دیدار اول مقابل هوادار را با برد پشت سر گذاشت امیر علی صادقی در این مورد به خبرنگار ما گفت: هر جور شده بود باید سه امتیاز بازی را می‌گرفتیم. به امید خدا تیم ما رفته رفته بهتر می شود و مطمئنا اینگونه نمی ماند. هفته اول کمی ناهماهنگ بودیم ولی باید حتماً پیروز می‌شدیم که این اتفاق افتاد.


این بازیکن در مورد دیدار با سبزپوشان اصفهان در هفته دوم از رقابت‌های لیگ برتر ادامه داد: برنامه های تاکتیکی خوبی برای این دیدار داریم و تمرینات مناسبی انجام دادیم. به هدف برد میرویم. بازی خارج از خانه است و هر چه جلوتر می رویم بازی هایمان سخت تر می شود ولی باید هر طور شده دست پر برگردیم.


وی که به دلیل عملکردش در مسابقات مقدماتی زیر ۲۳ سال جزو استعداد های برتر آسیا قرار گرفته در این باره توضیح داد: این خبر را از شما دارم میشنوم و خیلی خوشحالم. لطف خدا شامل حالم شده. هرجا رفتم تلاش کردم به خوبی کار و پیشرفت کنم تا همه نزدیکانم را سربلند کنم و همه خوشحال شوند،خوب کار کردن وظیفه من است.


هافبک استقلال در مورد انتقاداتی که به او و حسین زاده زمانی که به استقلال آمدند می شد ولی الان برعکسش را ثابت کردند گفت: لطف خدا است که ما خوب کار کردیم. آقا فرهاد به من اعتماد کرد و به استقلال آمدیم و توانستیم جواب اعتمادش را بدهیم. به نظر من الان همه به ما اعتماد کردند و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و تا آخر همین طور خوب کار کنیم و در نهایت استقلال قهرمان شود.


وی در خصوص اعتقاد فرهاد مجیدی به جوان‌ها عنوان کرد: آقای مجیدی به بازیکنان جوان اعتقاد دارد و این نکته خیلی خوب و باعث خوشحالی است انشاالله که بتوانیم لطفش را جبران کنیم.


صادقی در پایان در مورد علت غیبت حضورش در تیم ملی امید افزود: آقای مهدوی کیا و مجیدی با هم هماهنگ کردند که من بعد از بازی با ذوب‌آهن به اردوی تیم ملی امید اضافه شوم و بعد از این دیدار مستقیم به تاجیکستان می‌روم. تیم امید شرایط خیلی خوبی دارد و از همه مهمتر آقای مهدوی کیا و کادر با دانشش بالا سر این تیم هستند. امیدوارم صعود و به المپیک را پیدا کنیم.

تگ ها


امیرعلی صادقی استقلال تهران