اینتر، مقصد بعدی هافبک نیمکت‌نشین یونایتد؟

به نظر می رسد که اینتر شرایط جذب دونی فن دبیک از منچستریونایتد را بررسی می‌کند....

به گزارش "ورزش سه"، دونی فن دبیک در آژاکس به عنوان یک هافبک میانی پر انرژی شهرت پیدا کرد و همین موضوع باعث شد که او در سپتامبر ۲۰۲۰ به منچستریونایتد نقل مکان کند. اما ستاره هلندی تا به اینجا شرایط دشواری را در جمع شیاطین سرخ تجربه کرده و در واقع به یک نیمکت نشین محض زیر نظر اوله گنار سولسشر تبدیل شده است. 

نیمکت نشینی های پیاپی ستاره هلندی باعث شد که در نقل و انتقالات تابستانی شایعات زیادی در رابطه با جدایی او مطرح شود. حتی در مقطعی گفته شد که او در آستانه جدایی از جمع شیاطین سرخ قرار گرفته اما چنین اتفاقی رخ نداد و دونی فن دبیک در اولدترافورد ماندگار شد. با این حال همان طور که انتظار می‌رفت در فصل جاری نیز او همچنان یک نیمکت نشین است و در بازی‌های زیادی به میدان نرفته است.

با این شرایط به نظر می رسد که باید در پنجره های نقل و انتقالاتی بعدی منتظر جدایی ستاره هلندی از منچستریونایتد باشیم. در همین راستا از چند تیم به عنوان مقصد آینده فن دبیک نام برده می‌شود اما حالا کالچو مرکاتو مدعی شده که باشگاه اینتر به شکلی جدی شرایط جذب این بازیکن را بررسی می‌کند و قصد دارد در نقل و انتقالات ژانویه این بازیکن را از منچستریونایتد به خدمت بگیرد.

تگ ها


اینتر میلان دنی فن دبیک منچستر یونایتد آژاکس