گلزنی ژیرو برای میلان در نخستین بازی

اولیویه ژیرو، مهاجم جدید میلان که از چلسی به این تیم پیوست، در نخستین بازی خود برای روسونری در یک بازی دوستانه گلزنی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اولیویه ژیرو شروعی عالی در میلان داشت و با اولین ضربه خود به توپ توانست به گل برسد تا در تساوی ۱-۱ روسونری در بازی دوستانه برابر نیس، خودی نشان دهد.

در این بازی میلان به جای اسماعیل بن ناصر که به کرونا مبتلا شده است، توماسو پوبگا را در زمین داشت، فرانک کسیه نیز به دلیل حضور در المپیک به  همراه تیم ساحل عاج، غایب بود و زلاتان نیز همچنان به دلیل مصدومیت در اختیار روسونری نبود.

در این بازی ژیرو برای نخستین بار برای باشگاه جدیدش به میدان رفت و تنها چهار دقیقه طول کشید تا با نخستین ضربه خود به توپ نام خود را در فهرست گلزنان ثبت کند.

مهاجم سابق چلسی یک شانس گلزنی دیگر روی ارسال آندره‌آ کونتی نیز داشت، اما موفق به دبل کردن نشد.

اولیویه ژیرو که مدتها بود قصد جدایی از چلسی را داشت، آخرین سال از قرارداد خود را در استمفورد بریج پشت سر گذاشت و با وجودی که پیشنهاداتی از باشگاه های لیگ برتری داشت، اما آبی ها ترجیح دادند که این مهاجم را در اختیار رقبای خود نگذارند.

چلسی از انتقال ژیرو به میلان  ۲ میلیون یورو دریافت کرد. ژیرو در انتهای فصل پیش بازیکن آزاد بود ولی چلسی در ماه آوریل بند تمدید خودکار قرارداد او را فعال کرده بود تا از جدایی اش به عنوان بازیکن آزاد جلوگیری کند.

مهاجم فرانسوی که در سال ۲۰۱۸ از آرسنال راهی چلسی شد، در بیش از ۲۵۰ بازی در لیگ برتر، ۹۰ گل زد و ۳۲ پاس گل داد. او در پایان فصل پیش با چلسی فاتح چمپیونزلیگ نیز شده بود.

تگ ها


الیویه ژیرو آث میلان فوتبال جهان سری آ فوتبال