باقری: آقای قلعه‌نویی لطف بزرگی به من داشتند

مدافع اسبق استقلال مدعی است که حضورش در گل گهر تنها با حمایت قلعه نویی در راستای دستیابی به آمادگی بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میلاد باقری، مدافع اسبق استقلال که در فصل گذشته در پارس جنوبی با مصدومیت مواجه شد و مدتی است از میادین دور بوده، مدعی است که برای دستیابی به آمادگی بدنی و فرصتی که سرمربی گل گهر داده در تمرینات این تیم حاضر شده است. او در این خصوص می‌گوید: بعد از مصدومیتی که داشتم، دوران آماده سازی فردی خودم را تحت نظر کادرپزشکی و بدنسازی دنبال کردم. با این حال برای اینکه در شرایط مسابقه و بازی و همچنین تمرینات گروهی قرار گیرم، فرصت تمرین در گل گهر را با اجازه آقای قلعه نویی به دست آوردم. واقعا این لطف بزرگی بود که آقای قلعه نویی به من داشتند و معرفت ایشان قابل ستایش است.

وی ادامه داد: به هیچ عنوان بحث عقد قرارداد وجود نداشت و برنامه خودم را برای نیم فصل دوم دنبال می‌کنم. برای اینکه از شرایط تمرینات گروهی دور نمانم و این مصدومیت را به بهترین شکل پشت سر بگذارم، این اجازه را از کادرفنی گل گهر دریافت کردم و روزهای خوبی را در این تیم پشت سر گذاشتم و برای آنها بهترین آرزو را دارم و امیدوارم در ادامه فصل موفق باشند.

باقری با اشاره به شرایط بدنی‌اش گفت: خوشبختانه الان شرایط خوبی دارم و طبق تست‌هایی که پشت سر گذاشتم شرایط کاملا مطلوب است. مرحله پایانی آن تمرینات گروهی بود که همانطور که گفتم از فرصتی که آقای قلعه نویی دادند به بهترین شکل استفاده کردم تا به شرایط خوبی برسم. با انگیزه و شرایط مناسب آماده ادامه فصل هستم.

مدافع سابق پارس جنوبی درباره تیم احتمالی خود در نیم فصل دوم گفت: ۳ تیم پیشنهاد داده‌اند اما هنوز تصمیمی نگرفتم و همه چیز را به مدیربرنامه‌ام سپرده‌ام. امیدوارم خیلی زود به نتیجه برسیم و با انگیزه وارد مسابقات شوم. شرایط خوبی دارم و از همه نظر شرایط را مهیا می‌بینم و امیدوارم با تصمیم مناسبی، برای نیم فصل دوم آماده شوم.

بیشتر بخوانید:

قلعه نویی یک روز پس از پایان اخبار جدایی (عکس)

علیزاده: قلعه‌نویی با حضورم در استقلال مخالفت کرد

 

 

تگ ها


استقلال تهران گل گهرسیرجان فوتبال ایران امیر قلعه نویی میلاد باقری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال