وثیقه برای مندی رد شد، مدافع سیتی در زندان می‌ماند

بنجامین مندی، مدافع منچسترسیتی، که به اتهام چهار فقره تجاوز در بازداشت است، امروز در دادگاه حاضر شد تا به اتهاماتش رسیدگی شود....

به گزارش "ورزش سه"، بنجامین مندی صبح جمعه با ون پلیس به دادگاه برده شد تا با اتهامات تجاوز و تعرض جنسی خود روبرو شود. مدافع سیتی با حکم قاضی از گذاشتن وثیقه و آزادی موقت محروم شد و باید در زندان بماند.

روز پنجشنبه تایید شد که مدافع منچسترسیتی در بازداشت به سر می برد و متهم به چهار مورد تجاوز و یک مورد تعرض جنسی است.

این جوان ۲۷ ساله با یک ون امنیتی با اسکورت یک ماشین پلیس در دادگاه جنایی چستر حاضر شد. پرونده او در اوایل بعد از ظهر رسیدگی شد و در آنجا قاضی ناحیه حکم داد که مندی باید تا ماه آینده در زندان بماند.

رسیدگی به پرونده مندی تا ۱۰ سپتامبر به تعویق افتاد، او امروز در دادگاه اتهامات وارده را نه رد کرد و نه تایید.

قاضی وثیقه فوتبالیست را رد کرد، به این معنا که او تا آن تاریخ در بازداشت پلیس خواهد ماند.

مندی در مجموع با شش اتهام روبرو است. این ملی پوش فرانسوی به سه مورد تجاوز جنسی در تاریخ اکتبر سال ۲۰۲۰ و یک تجاوز دیگر در این هفته و همچنین یک مورد تعرض جنسی به یک زن در ژانویه سال ۲۰۲۱ متهم است. مدافع چپ سیتی همچنین متهم به نقض شرایط وثیقه است.

مندی به دلیل این اتهامات و تا رای دادگاه از سوی سیتی محروم شده است.

تیم لیگ برتری در بیانیه ای اعلام کرد: "منچسترسیتی می تواند تایید کند که در پی متهم شدن از سوی پلیس، بنجامین مندی تا زمان به نتیجه رسیدن تحقیقات تعلیق شده است.

این موضوع تحت یک روند قانونی است و بنابراین باشگاه نمی تواند تا زمان تکمیل این روند اظهارنظر بیشتری کند."


 

مندی در سال ۲۰۱۷ با قراردادی به ارزش ۶۲ میلیون یورو از موناکو به منچسترسیتی پیوست. او در تمام مدت حضورش در منچستر با مصدومیت دست و پنجه نرم کرده و تنها در ۷۵ مسابقه در همه رقابت ها برای سیتیزن ها به میدان رفته است.

مندی در این ماه ۹۰ دقیقه کامل مقابل لستر در جام اتحادیه بازی کرد و اولین بازی سیتی در لیگ برتر مقابل تاتنهام از ابتدا به میدان رفت.

او هفته گذشته در پیروزی ۵-۰ سیتی برابر نوریچ ۹۰ دقیقه روی نیمکت نشست.

تگ ها


بنجامین مندی منچستر سیتی