حرکات مبهم سروش پس از ثبت زیباترین گل هفته!

سروش رفیعی که زیباترین گل روز نخست لیگ بیست و یکم را زد با شادی خاص خود پدر شدنش را جشن گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، امروز در یک مسابقه تماشایی دو تیم سپاهان و مس در ورزشگاه نقش جهان اصفهان با هم دیدار کردند که این بازی با گل‌های امیدنورافکن و سروش رفیعی دو بر صفر به سود طلایی پوشان پایان یافت اما گل زیبای سروش و پس از آن شادی خاصش حسابی جلب توجه کرد.


سپاهان در حالی که با یک گل جلو افتاده بود، با شروع نیمه دوم فشار به سمت دروازه میهمان را حفظ کرد و در دقیقه ۵۶ پاس دقیق دانیال اسماعیلی فر را سروش رفیعی با ضربه‌ای آکروباتیک به گل تبدیل کرد تا به نوعی تیر خلاص به شاگردان ربیعی که نیمه اول خیلی خوبی را پشت سر گذاشته بودند، نیز زده شود.


سروش پس از این گل در حالی که می‌دوید دست‌هایش را به شکل بال در آورد و شادی منحصربه فردی را به نمایش گذاشت. او سپس توپ را زیر پیراهنش گذاشت تا این شادی را به فرزندش که به زودی متولد می‌شود، تقدیم کرده باشد. 


البته همانطور که قاب‌های زیبای "محمد امیرحسینی" در ورزشگاه نقش جهان از گلزنِ شادمان طلایی‌پوشان ثبت شده و مشاهده می‌کنید، به نظر می‌رسد حرکات مبهمی که سروش به ویژه با دست‌هایش پس از گلزنی مقابل مس رفسنجان انجام می‌دهد، به نوعی  اشاره به نام فرزند او داشته باشد که انگار دلش نمی‌خواهد تا روز تولد فاش شود.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان سروش رفیعی