۴ ستاره جوان فصل بعد سری‌آ چه کسانی هستند؟

لیگ سری‌آ ایتالیا فصل بعد از حضور ستارگان جوان بی‌شماری بهره خواهد برد که با هم ۴ نفر از آن‌ها را بررسی می‌کنیم....

تیم ملی ایتالیا در چند سال اخیر به یک تیم کاملا معمولی تبدیل شده است. عدم تغییر نسل در زمان مناسب و مشکلات مالی تیم های سری‌آ باعث شده تا فوتبال ایتالیا علنا در جاده پسرفت قرار گیرد اما امسال شرایط متفاوت است. تیم‌های حاضر در کالچو دست به خرید بازیکنان مختلفی زده‌اند و البته ظهور چند ستاره جوان نوید روزهای خوبی را برای یکی از مهم‌تریم لیگ‌های اروپا می‌دهد. با هم ۴ ستاره جوان حاضر در سری‌آ را بررسی می‌کنیم.
ساندرو تونالی
هافبک تیم برشا که تا به حال یک بازی هم در سری‌آ انجام نداده، به شدت مورد توجه فوتبال‌دوستان قرار گرفته است. او هم پست و هم ظاهری شبیه به پیرلو دارد. او ۱۹ سال دارد و می‌توان آینده خوبی برای او متصور بود.

 

آندرا پینامونتی
یکی از مهم‌ترین محصولات اینتر، قرار است فصل آینده به طور قرضی در جنوا بازی کند. این مهاجم جوان که فصل گذشته ۵ گل برای فروزینونه زد، نتوانست از سقوط آن‌ها جلوگیری کند. استعدادیاب‌های باشگاه‌های بزرگ از حالا باید او را زیر نظر داشته باشند.

میرکو آنتونوچی
رم از دیرباز استعدادهای جوان مختلفی به دنیای فوتبال معرفی کرده و جدیدترین بازیکن کشف شده توسط این تیم آنتونوچی است. این وینگر ۲۰ ساله که مورد توجه فونسکا قرار گرفته باید فصل آینده با کلایورت و چنگیز اوندر رقابت کند. او در بازی‌های پیش فصل عملکرد خوبی داشته است.

 

دنیل مالدینی
باز هم یک مالدینی در میلان. سومین نسل از خاندان مالدینی هم اولین بازی خود برای میلان را در اردوی پیش فصل انجام داده و از فصل بعد می‌تواند در ترکیب اصلی قرار گیرد. دنیل، فرزند پائو و چزاره است و با وجود سن کم (۱۷سال) مورد توجه کادرفنی روسونری قرار گرفته و احتمالا به زودی به ترکیب اصلی اضافه می‌شود.
پست مالدینی جوان، وینگر است.

تگ ها


گزارش اختصاصی تونالی دنیل مالدینی آنتونوچی پینامونتی رم آث میلان جنوا سری آ فوتبال